anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licytacja

Client:85302621
#7 Wielbiciel#
Spoiler
Hej, mam pytanie jeśli chodzi o licytacje, najwyższą ofertą do ostatniej minuty było 75zł które przebiłem na 79zł 

i jakim cudem w piątek ktoś już wcześniej wylicytował na 80zł skoro 75zł było największą ofertą którą przebiłem 

zdjęcie i nazwa jest zakryta bo wysłałem na grupę gdzie może przez zdjęcie oraz napis dostać banaimage.pngScreenshot_2023-11-18-20-48-49-99_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc (1).jpg
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:85302621 Użytkownik, który wygrał licytację, miał ustawioną wyższą kwotę maksymalną dla tej oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:85302621
#7 Wielbiciel#

To wiem że jak ktoś przebije to wygrywa, ale jakim cudem ktoś złożył większą ofertę dzień przed jak maksymalna kwota jaka była to 75 i ją przebiłem 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:85302621 wygrał licytację, ponieważ od piątku 17 listopada (18:01) miał ustawioną kwotę maksymalną na wyższym poziomie, niż drugi licytant. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na normalnym allegro możesz w każdej chwili złożyć większą ofertę cenową i nie jest ona widoczna . Ktoś inny mógł też mieć wykupionego snajpera który z automatu przebija każdą ofertę do kwoty jaką ma ustawioną.

oznacz moderatorów