anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit zakupów na osobę na aukcji

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Hmm, nie wiem czy to jest zgodne z przepisami ? Sprzedający ma towar który mi jest potrzebny ale w opisie aukcji ma zaznaczone że sprzedaje tylko po 2 sztuki na osobę ...A jednocześnie 100 sztuk na stanie...Dziwne...

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na allegro z takim czymś to się jeszcze nie spotkałem ale spotkałem takie przypadki na żywo np. Narodowy Bank Polski wprowadzając jakiś nowy poszukiwany numizmat sprzedawał po ustalonym przez siebie limicie na jedną osobę .

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@eightbitclone2 Czyżby ktoś miał w sprzedaży szczepionki🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Hłe, hłe 😉  Niee, wtyczki, ale dosyć nietypowe ...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 Dziwna praktyka, czyżby jakiś"wirus" żeby się rozprzestrzenił, po 2 szt.? Zadaj pytanie sprzedawcy o powód.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Powód to ja znam 😉 Pytanie czy to tak można ludziom limitować zakupy czy jednak nie bardzo ? 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie sądzę że można w ten sposób limitować, można np.limitować że wysyłka 2 szt. w paczce.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 To może robi limit by dorobić trochę na kosztach wysyłki .

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Tu nie chodzi o limit w paczce itp. Sprzedawcy chodzi o to że ja sobie moge kupić tylko dwie sztuki . I więcej mi nie sprzeda albo anuluje zakup jeśli więcej zamówię. Jeśli zrobie kolejny zakup 2 sztuk, to też mi go anuluje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgłoś ofertę, nie może tak robić, nie ma prawa odmówić sprzedaży. Można zrobić mu "reklamę" i niech anuluje jak tak uważa, wystawi mu się odpowiedni komentarz, jedna, druga, trzecia osoba kupująca i szybko zmieni ofertę.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

To rozliczenia firmowe, tu jest chyba troche inaczej... ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Daj link oferty.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Ogólnie trochę bez sensu.. jeśli cena towaru nie jest zaporowa to taki pseudo limit rozkładasz mu angażując w zakupy rodzinę i znajomych. 50 os i masz cały towar i 0 limitów.

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@kytorr

A po drodze na promocję cukru w Biedronce.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

@kytorr o czym ty pleciesz ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 To niezgodne z regulaminem. Nie można w opisie aukcji ograniczać nikomu zakupu dowolnej ilości sztuk.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@eightbitclone2  nie wiem jak to sie ma do regulaminu alegro. Musiałbys poczytać

Jeśli chodzi o zgodnośc z prawem to raczej zgodne. Często stosowane w marketach podczas sprzedaży towarów "gazetkowych" . Limit na osobe xxx sztuk.

oznacz moderatorów