anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Logowanie

Lisklep
#1 Nowicjusz#

Witam mam problem z logowaniem poprzez przegladarki po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje :"coś poszło nie tak spróbuj za chwile" przez telefon moge normalnie sie zalogować. Dodam że po każdym odswiezeniu strony  wyskakuje okienko z "Dbamy o twoja prywatność" po zaakceptowaniu wyskakuje nadal.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

megatron4
#8 Zapaleniec#

Windows 7 Home Premium   x64  . Nie ma Service Pack 1 .Tak już ostatnio przestawiałem wszystko że teraz i na kilku innych stronach mi blokuje i  uważa je jak strony niebezpieczne...Rozumiem że postawienie system na nowo też nic nie da? Jest jeszcze wyjście, sklonować ze starego dysku ale tam już ma na pewno śmieci i wirusy które też przejdą na ten dysk.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 "Nie ma Service Pack 1" - no i się znalazła najbardziej prawdopodobna przyczyna. Najpierw zainstaluj SP1 https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB976932 a dopiero później łatki, o których wspominałem wcześniej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Śmiga jak dawniej, na Allegro oczywiście. Po wielu godzinach udało się. Te łatki nawet do x64 też nie pasowały i miałem już zrezygnować i dać spokój ale spróbowałem ostatnią i wlazła. Już nie wierzyłem że się uda coś z tym zrobić. Jesteś Mistrzem Świata w tym. Dzięki wielkie i pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 Pasowały, tylko najwidoczniej wymagają zainstalowanego SP1 w systemie. Pamiętaj żeby zainstalować też Windows Update Agent, bo inaczej nie będzie działać aktualizacja systemu.
Nie jestem mistrzem świata, są lepsi ode mnie. Niemniej dziękuję za miłe słowa:]
Po prostu wystarczy poznać przyczyny i można znaleźć rozwiązania (a o SP1 pytałem Cię już we wcześniejszych postach).
Nie ma za co, również pozdrawiam.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere A jeszcze się aktualizuje win7?

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Nie aktualizuje się.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@megatron4 Jest coś takiego jak Windows 7 ESU.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

A ten co napisał na początku to poradził sobie z tym? Miał dokładnie to samo co u mnie.

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Czy rozwiązałeś jakoś tę zagadkę?

oznacz moderatorów