anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Macie już Allegro Pay?

HapekPL
#7 Wielbiciel#

No właśnie, ma już ktoś z Was aktywowane Allegro Pay? 🙂 Jak oceniacie usługę?

 

Dla mnie osobiście in plus. Tym bardziej, że korzystam z limitu odnawialnego od BNP Paribas. Dzięki Allegro Pay będę mógł się go pozbyć. Wadą limitu od BNP jest obniżenie zdolności kredytowej. Allegro Pay podobno ma jej nie obniżać, ale kto to wie 😉

 

Czekam z niecierpliwością na aktywację, ale niestety Allegro nie chce potraktować mnie "priorytetowo" 😄 Szkoda 🙂

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@HapekPL Dziękujemy za Twoją opinię dotyczącą Allegro Pay. Systematycznie będziemy zwiększać zasięg tej usługi i udostępniać ją kolejnym osobom, więc obserwuj uważnie swoje konto i nasze aktualności. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

elodawid
#9 Pomysłodawca#

Witam, kiedy będzie w końcu dostępna ta usługa?!

oznacz moderatorów

dudus361
#8 Zapaleniec#

Witam Tak ja też czekam allegro tylko obiecuję i słowa nie dotrzymuję :-(. Kazali czekać bo niby usługa jest w trakcie testów i stopniowo zostaję wprowadzana dla wybranych użytkowników. To nie wiadomo czy każdy dostanie możliwość korzystania z tej usługi. Pewnie tylko osoby wybrane co wydają na zakupy na allegro kila tysięcy złotych. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

MateuszTka
#7 Wielbiciel#

Dołączam się te „warto czekać” wkrótce jakoś bez zmian totalnie..

oznacz moderatorów

resistdj
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam problem dotyczący zakupu przez Allegro Pay. Proszę o pomoc. Opisałem go tutaj. https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/zwrot-%C5%9Brodk%C3%B3w-allegro-pay-sprze...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Świetna historyjka, dziękujemy.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

jestem

oznacz moderatorów

kod79
#8 Zapaleniec#

Witam mam i korzystalem już fajna sprawa odroczona splata na 30dni a większe kwoty możesz sobie rozłożyć na raty, nie trzeba czekać na analizę przez bank odrazu płatność zatwierdzona

oznacz moderatorów

Soulast
#7 Wielbiciel#

Osobiście jeszcze nie sprawdzałem także może ktoś wie czy Allegro Pay również działa na stronie AllegroLokalnie ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Ja mam dostępne ale nie aktywowałem, jak ktoś coś mogę odstąpić 😄 😄 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów