anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z nieuczciwym sprzedającym

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:81299800
#8 Zapaleniec#

Kupiłam produkt, cena 83 zł. bez rejestracji konta (Do tej pory taki zakup był bez problemów). Zapłacone z góry. Sprzedawca: Szafran-KB. Okazał się być nieuczciwy. Nie odpowiada na maile. Nie odbiera telefonów. Nie posiadałam wcześniej konta, czyli nie mogę skorzystać z ochrony kupującego, bo nie da się wysłać wniosku, skoro nie mam na koncie allegro dowodu, bo dopiero teraz się zarejestrowałam. Mogę przesłać dowód wpłaty.. jedynie, maile z info. kupione. Nie wiem gdzie i jak mam odzyskać te pieniądze oraz zgłosić, że sprzedawca jest nieuczciwy.

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
aleksiejuk94
#7 Wielbiciel#

właśnie w ostatnim czasie ta firma otrzymała sporo negatywów. Możesz napisać do allegro, oni mają sposoby aby zażądać od sprzedającego wyjaśnień

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Napisz do Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

Zarejestruj drugie konto na ten adres e-mail, z którego dokonałaś zakupu, będziesz mogła rozpocząć Dyskusję i skorzystać z Programu Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów
aleksiejuk94
#7 Wielbiciel#

dokładnie!

oznacz moderatorów
Client:81299800
#8 Zapaleniec#

Dziękuję uprzejmie, będę teraz czekać na odp. allegro. Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:81299800 dawaj nam znać, jak rozwija się sytuacja 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Client:81299800
#8 Zapaleniec#

Tak, znalazłam rozwiązanie, zgłosiłam problem pracownikowi allegro. Skontaktowali się w mojej sprawie ze sprzedającym, który jeszcze dzisiaj nadał paczkę, więc powinno być już wszystko w porządku. Warto zgłaszać, nawet jeśli kupuje się bez zakładania konta na allegro. Bez konta allegro nie ma jednak możliwości wystawiania opinii sprzedającemu, który nie przejmuje się takimi kupującymi.

 

oznacz moderatorów
Client:81299800
#8 Zapaleniec#

Daję znać jak rozwija się sprawa.. Dziś zadzwonił do mnie sprzedający (pierwszy kontakt po moich interwencjach), przeprosił i dał propozycje rozwiązania. Będę się dalej odzywać, jak się sprawy mają.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:81299800  Pod żadnym pozorem nie kończ z nim dyskusji!!! Potem już nie da się do niej wrócić.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ona nawet nie zaczęła dyskusji, bo kupiła bez rejestracji i nie było takiej możliwości, teraz kontaktuje się z Allegro przez formularz i to już przynosi efekty 🙂

oznacz moderatorów
Client:81299800
#8 Zapaleniec#

Dziś sprzedający zwrócił mi pieniądze, pełna kwota wpłynęła na konto. Parasol ochrony kupujących działa, nawet jeśli kupuje się bez rejestracji konta. Jednak lepiej kupować przez allegro jako zarejestrowany klient. Bardziej będę polecać taką formę zakupów. Pozdrawiam wszystkich i życzę rozwiązanych spraw🙂.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:81299800 Cieszymy się razem z Tobą 🙂  Powodzenia w następnych zakupach!

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

ciocia, Kupiłam produkt, cena 83 zł. bez rejestracji konta, tak oo 😄
ciocia śpiąca 😊 <podaje kawusię i cukier> 🤗

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  😂🤣😂🤣😋   🥃

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

ciocia πJana 😄 😂🤣   🥃

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte 😋

Ula

Ula
oznacz moderatorów
damee_k
#2 Obserwator#

To nadał paczkę czy zwrócił pieniądze bo raz piszesz, że już nadał, a teraz że zwrócił?

oznacz moderatorów