anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z ratami PayU

Tomaszstaw
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

W dnu wczorajszym zakupiłem w media Markt przedmiot który jest dostępny w dużych ilościach.

Skorzystałem z rat via Alior Bank.

Otrzymałem pozytywną decyzję oraz umowę wirtualną do podpisu. Po kliknięciu podpisz natychmiast przyszła informacja ze ze względu na brak dostępności towaru umowa nie dochodzi do skutku. W tym samym momencie ktoś z banku zadzwonił z propozycją pożyczki gotówkowej.

Media Markt twierdzi że towar maja ale bank nic nie potwierdził. Bank twierdzi ze ta automatyczna informacja została wygenerowana na podstawie informacji z PayU.

Podejrzana sprawa że ktoś przekazuje błędne informację na temat dostępnosci sprzętu w dodatku Alior wysyła to z automatu ze swojego systemu powołując się na informacje z PayU. Z Pay U ciężko wyjaśnić coś telefonicznie

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tomaszstaw informacja o nieotrzymaniu rat mogła wynikać ze zmiany w ofercie, niekoniecznie z braku produktu, który chciałeś kupić. Sprawdziłam w systemie i mam tylko informację, że raty nie zostały przyznane, nie mamy dostępu do szczegółowych informacji. 
W tej sytuacji, jeśli zależy Ci na zakupie, możesz ponownie wypełnić wniosek o raty, bo ani bank, ani operator, ani my nie jesteśmy w stanie zmienić statusu tego zakupu i wniosku ratalnego.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów