anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam problem ze sprzedającym..

Falanor
#7 Wielbiciel#

kupiłem dwa portfele od sprzedającego (sprzedający [edycja] na allegro sponsora nigdy więcej smarta raczej nie zamówię ten mi się zakończy i koniec, zgłosiłem że sprzedający zmienia aukcje do ocen nic z tym nie zrobiono... zmienił warunki gwarancyjne po aukcji nic z  tym nie zrobiono gdzie mogę to jeszcze zgłosić ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Falanor
#7 Wielbiciel#

temat edytowany przez moderatora allegro gadane w punkcie [edycja] a dodam że jeszcze dostały mu dwa dni do publikacji filmiku ze zmianami jakie robił  na aukcji zacząłem na grywać po jego pierwszej wiadomości 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Falanor, z tego, co widzę, sam zakończyłeś Dyskusję w tej sprawie. Jakiego "sponsora" masz na myśli?

W przypadku reklamacji, jeśli sprzedający ją uzna, zwraca koszty przesyłki. Jeśli wysyłasz przedmiot na własny koszt, masz prawo poprosić go o zwrot wszystkich pieniędzy. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Falanor
#7 Wielbiciel#

w nowej reklamacji jest punk jeśli uzna że wina leży po mojej stronie i musi być paragon w dyskusji było napisane że w paczce nie miałem paragonu a dyskusje zakończyłem przez pomyłkę i nie można jej ponownie wznowić, w pierwotnych warunkach było że gwarancja jest sprzedawcy/dystrybutora bez dopisku że to ja mam odsyłać towar zmieniono to dwa lub trzy dni po tym jak zwróciłem mu o tym uwagę możecie sprawdzić w logach

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Widzę że kierujesz się emocjami, spokojnie Allegro właściwie pomaga kupującym tylko wszystko należy robić spokojnie i odpowiedniej kolejności. Opisz temat od początku, a dyskusję można wznowić tylko należy poprosić a i można napisać tu a pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

Falanor
#7 Wielbiciel#

raportowałem tam tego kolesia i nic to nie dało

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Falanor, sprzedawca nie może uzależniać przyjęcia reklamacji od dostarczenia paragonu. Zakończenie Dyskusji nie wyglądało na pomyłkę z Twojej strony, ponieważ napisałeś "koniec rozmowy" i po tej wiadomości ją zakończyłeś. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Falanor
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  czemu skasowano odpowiedź? i czego nie rozumiecie w słowie pomyłka nie potraficie czytać zrozumieniem ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Falanor Twój usunięty wpis naruszał nasze zasady. Nie godzimy się na to, by zamieszczać na Gadane posty, które obrażają moderatorki lub innych uczestników rozmowy. W przyszłości powstrzymaj się od atakowania rozmówców, a Twoje wpisy nie będą usuwane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Falanor
#7 Wielbiciel#

a danka daj spokój 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie czytasz rad a więc nie ma co ci podpowiadać.

oznacz moderatorów

Falanor
#7 Wielbiciel#

nauczcie się czytać a potem piszcie, zgłosiłem to wszystkimi możliwymi sposobami prócz policji i rzecznika a chciałem tego uniknąć wiec minęło aktualnie 14dni i tak jutro to zrobię dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów