anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Manipulacja Słowami kluczowymi

KryptoKopalnia
#8 Zapaleniec#

Allegro stało się bazarem dla podróbek 

https://allegro.pl/oferta/smartband-mi-band-m4-smartwatch-opaska-puls-kroki-8901791526

Widać nie ma problemu że jest napisane mi band 4 i w opisie jest nazwa Xiaomi i oceny pod produktem mówią wszystko 

 

Artykuł 305 ust. 1 pwp stanowi, że każdy, kto oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać, w celu wprowadzenia go do obrotu lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

autoelektronikas
#10 Popularyzator#

@KryptoKopalnia  Czemu się dziwisz ? Gdyby ktoś sprzedawał 2szt to możliwe że jakaś reakcja ze strony Allegro by była, ale przy takiej sprzedaży i wpływach na ich konto sprzedającemu wolno prawie wszystko. Poza tym praktyki stosowane przez Allegro w stosunku do użytkowników niczym się nie różnią jeśli chodzi o uczciwość, więc czego tu się spodziewać.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Zysk przede wszystkim a jak wypracowany to już inna mniej istotna sprawa .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@KryptoKopalnia   Różne  rzeczy  na Allegro się dzieją, ale akurat  ten link  prowadzi w maliny.

Jest opaska,  jest nazwa  sugerująca podobieństwo  do Xiaomi  ale  w opisie jest jak byk napis:

NIE JEST TO FIRMA XIAOMI !!!

Więc  dałeś  raczej  kiepski przykład  no chyba  że masz pewność  że  ten wyrób jest produkowany nielegalnie bez licencji Xiaomi. Jeśli  tak dobrze  znasz  rynek chiński  to złóż odpowiednią  skargę  do  administracji  w  Chinach.

oznacz moderatorów

KryptoKopalnia
#8 Zapaleniec#

Rozumiem tęskno do bazarowego klimatu gdzie wciskają ciemnocie takie "oryginały" ale przeczytaj temat że to nie jest produkt Xiaomi i zamieszczanie nazwy i modelu to słowa kluczowe, nie każdy musi się znać na technologii (patrz synek jakiego ci mi banda kupiłem) i to jest zwykłe oszustwo  

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Naprawdę myślisz  że  Xiaomi to marka  godna podrabiania?  Można  jeszcze taniej?

Wiesz co to  depresja urojeniowa?   Zadbaj o swoje  zdrowie raczej🙃

oznacz moderatorów

KryptoKopalnia
#8 Zapaleniec#

To chyba żyjesz pod ziemią i ci dają internet na kartki wszystko co da się taniej podrobią xiaomi to nie jest już pierwsza lepszą marką

oznacz moderatorów

KryptoKopalnia
#8 Zapaleniec#

Wejdź na **piiip**s i sobie popatrz 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No zgoda  Xiaomi jest  super marką  przedmiotem westchnień małolatów.

No i co nasz doskonały przemysł  rozkwitły  w ostatnich latach  te super wynalazki podrabia?  Na pewno taniej jeszcze?

Niewykluczone  że  są  firemki w Chinach  które te komponenty  produkują. Może  legalnie,  a może niekoniecznie.

A ty  wojownik sprawiedliwości  pojedziesz tępić  te niegodziwości  niczym Don Kichote  rycerz błędny.

Będę  ci  kibicował  podglądając  twoją  walkę  bo mam internet na kartki.

EOT - jeśli wiesz co to znaczy

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Tak tylko podrzucę https://mi-home.pl/ żebyś wiedział😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  No cóż,  firma się rozwija, tandeta zdobywa polski rynek. Nic nowego  bo lubimy tanio.

Dopiero miałem telefon jakiś redmi ileś tam, ale bateria padła, kupiłem niby nową,  wymieniłem, ta nowa  jeszcze gorsza była.

Czy coś  z tego wynika?  Chyba  do licha  ta tandeta nie jest u nas produkowana  bo jakieś  teorie  spiskowe  twórca  wątku  tu wciska.

 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@br. Pogubiłeś się, więc wytłumaczę ci w prostych słowach, o co chodzi w tym wątku: ktoś użył słowa kluczowego "Xiaomi" w opisie produktu, który z Xiaomi nie ma nic wspólnego. Ktoś inny to zauważył i słusznie się oburza. Koniec.

PS: Przypomnij mi, co znaczy EOT?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

A tak na marginesie Chińczycy  to najwięksi złodzieje technologii, więc jeśli mały chiński złodziej rypie wielkiego chińskiego złodzieja to czy stawać w obronie któregoś będzie moralnym?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Awo7959 Chiny zasadniczo nie muszą kraść technologii, bo ci którzy u nich produkują, sami im ją dają (w postaci dokumentacji technicznej).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@Knowhere  Zasadniczo powinno chyba być "Chiny zasadniczo nie muszą już kraść technologii"

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Awo7959   Czy  złodzieje?  Przecież  wszyscy możni tego świata  swoje  technologie  im  wciskają  na siłę.  Oni niczego kraść nie muszą,  a  nawet  braki  powstałe,  jak to się zdarza  w produkcji,  zamiast utylizować  sprzedają jako nówki  po obniżonej cenie. I wszyscy są zadowoleni.

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@br.  A Kalemu ktoś kraść krowy a nie Kali kraść?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Awo7959  Kiedyś,  nie tak dawno Kali  kraść krowy.  Dziś  Kali bogaty,  Kali sprzedawać krowy, sprzedawać również  te chore  bo kasa jest najważniejsza.

Kiedyś,  wkrótce w przyszłości  Kali  będzie najbogatszym  na świecie,  i  wtedy Kali  wymyśli ustawy  że kradzież jest bee.  Ale już  wtedy inni będą  Kalego okradać, (chyba już  dziś  po troszku zaczynają  podkradać?)

I tak  w  kółeczko do końca świata.

I  zawsze będą  moralizatorzy piszący jakie to brzydkie i niemoralne.

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@br.  Zdziwisz się, ale xiaomi się podrabia.

Produkt z linka to nie jest podróbka. Ponieważ nazwy nie są zastrzeżone, to jest to dozwolona manipulacja.

oznacz moderatorów