anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miałem i mam nadal problem ze sprzedającym

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Pomoc Allegro to fikcja i totalne nieporozumienie. Miałem i mam nadal problem ze sprzedającym firmą [edycja]. Nie odpowiedzieli w terminie na zgłoszenie reklamacyjne. Odesłali reklamowany towar bez uprzedzenia a na dodatek przesyłka zaginęła. Poprosiłem / i prosiłem ponownie kilkakrotnie / o pomoc Allegro. Początek zapowiadał się imponująco.Ładne słowa, rozumiemy pan problem, nie zostawimy pana samego itd. Ale to tylko przykrywka. Mimo moich zapewnień, że w żadnej formie nie zostałem poinformowany przez sprzedawcę  o odrzuceniu reklamacji Allegro uwierzyło sprzedającemu mimo tego, że potwierdził iż odpowiedzi udzielił po terminie - reklamacja z 4 maja -odpowiedź, jak twierdzi sprzedawca 21 maja. Allegro bez żadnego problemu stwierdziło - nie mamy powodu by nie wierzyć sprzedawcy.To nie pierwszy mój przypadek kiedy prosiłem o pomoc Allegro. W żadnym z przypadków Allegro nie pomogło. Więc po co ta POMOC ALLEGRO i dla kogo? Bo według mojego odczucia to pomoc kłamcom i nieuczciwym sprzedawcom.

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

konto zamknięte
Nie dotyczy

@grzesiu148, nie podajemy loginów/nazw firm sprzedająych 🙂 @cloudcloud 🦎

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@grzesiu148 Odesłałeś przedmiot do sprzedawcy i teraz nie masz towaru i pieniędzy? Spróbuj wypełnić i wysłać wniosek do POK, być może to spowoduje szybkie i pomyślne zakończenie sprawy;

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/jak-zlozyc-zawiadomienie-o-przest...

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Następna POMOC allegro. CENZURA. Użytkownik MUSI pisać, to co sobie życzy allegro. Jaki to ma sens skoro allegro DOWOLNIE ZMIENIA treść wypowiedzi. W jakim kraju przyszło mi żyć / egzystować/.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@grzesiu148, nie zgadzam się, ale okej 🙂
chodzi o to, byś napisał szczegółowo co się dzieje a nie używał przy tym epitetów
i obrażania kogokolwiek, a tymbardziej sprzedawcę, więc to żadna cenzura 🙂
zauważ, że ludzie są skłonni do pomocy, kiedy traktujesz ich z szacunkiem 🙂

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Czy ja używałem jakiś epitetów? Czy kogoś obrażałem? Kto to widział? Owszem to jest CENZURA bo skoro allegro zmienia treść wypowiedzi to inaczej się tego nazwać nie da. Jak można wpłynąć na nieuczciwego sprzedawcę skoro nawet nie można wymienić nazwy firmy. Czy to aby normalne. Tak to sobie można pisać w nieskończoność. Na negatywa za późno, na pomoc allegro za późno, opisać sprawy rzetelnie nie można, to po co ta społeczność? Policja, mawet jeśli dojdzie do zgłoszenia sprawy tematem się nie zajmie bo prokurator / policja musi przesłać sprawę do prokuratury/ odpisze że sprzedawca nie chciał nikogo oszukać i koniec .No i poszkodowany zostaje w polu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Knowhere

Skoro allegro zmienia tytuł mojego wątku, bo jest nie wygodny dla allegro i nie ładnie / dla allegro/ brzmi to jak to nazwać jak nie cenzurą? Mój tytuł mówił o braku pomocy allegro a nie że miałem i mam nadal problem ze sprzedawcą. Problemu ze sprzedawcą allegro nie pomogło mi rozwiązać bo przyjęło bez mrugnięcia okiem wersje sprzedawcy. No więc pomogło czy nie? NIE. To była fikcja a nie pomoc. Tak było w tytule. Uważam i nadal będę tak uważać, że wymazywanie nazwy firmy której sprawa dotyczy też nie jest w porządku bo to automatycznie zmienia treść wypowiedzi poszkodowanego kupującego. Bo wtedy jest to pisanie "na Berdyczów".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grzesiu148 Jest PRL musi być cenzura

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@grzesiu148 Zmieniłam tytuł tego wątku, tak by inni użytkownicy, którzy mają lub mieli podobny problem mogli tutaj trafić. Nie dokonałam żadnej zmiany w treści Twojej wypowiedzi, poza usunięciem loginu sprzedającego (przeczytaj proszę pkt. 5 zasad, do których link umieścił @Knowhere). Allegro Gadane jest miejscem dla Ciebie, ale także dla innych kupujących. Trudno będzie komukolwiek znaleźć pomoc lub poradę w podobnej sprawie, jeśli w tytule napisałeś swoją opinię, a nie opis problemu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Może jemu chodzi o tego sprzedawce a nie o ogólny problem!!!

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Moderator.

Nie prawda. W moim tytule wątku właśnie i przede wszystkim chodziło o to, że allegro mi nie pomogło i że pomoc allegro to fikcja. Tak było w moim przypadku. Po zmianie tytułu przez allegro  to już zupełnie inna sprawa. Majstrowanie przy tytule a także treści to CENZURA, nic innego.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@grzesiu148 Jestem Ola i jako moderator, chciałabym Cię powitać na Allegro Gadane. Zmianę tytułu wyjaśniłam już powyżej, natomiast cała Twoja opinia i wypowiedź w dalszym ciągu jest widoczna dla innych, niezmieniona i niezmodyfikowana, więc nie mogę się z Tobą zgodzić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Droga Olu. To jasne, że nie możesz się ze mną zgodzić. Cenzura to cenzura bez względu jakie ma oczy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie no, ja nie wiem, pomyślałem o jakichś zgłoszeniach do supportu czy coś,
tutaj jest spoko 🙂 Ważne by nie podawać danych UŻYTKOWNIKÓW SPOZA AG 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grzesiu148 Jacy wyborcy taki kraj

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

lew433

Tak, zgadza się. Tylko, że ja nigdy nie uczestniczyłem w wyborach i nie będę. Chcę bez wstrętu dla siebie patrzeć w lustro.Właśnie z tego powodu, że to taki kraj.

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

xyz96

Dziękuje za próbę pomocy, ale pkt 1 odpada -za późno. Minęło 180 dni od transakcji.

Pkt 2 -rzeczywiście do rozważenia, choć to drastyczny sposób. Ale zapewne skorzystam, bo innego wyjścia nie ma.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@grzesiu148 allegro nie jest stroną transakcji, i nie wyda wyroku od tego jest sąd, wstępnie udaj się do rzecznika konsumenta tam Ci pomogą i pokierują dalej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11, głupie, ale raz się twierdzi że są stroną bo oddają POKi, a raz, że nie 😮

oznacz moderatorów