anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miałem i mam nadal problem ze sprzedającym

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Pomoc Allegro to fikcja i totalne nieporozumienie. Miałem i mam nadal problem ze sprzedającym firmą [edycja]. Nie odpowiedzieli w terminie na zgłoszenie reklamacyjne. Odesłali reklamowany towar bez uprzedzenia a na dodatek przesyłka zaginęła. Poprosiłem / i prosiłem ponownie kilkakrotnie / o pomoc Allegro. Początek zapowiadał się imponująco.Ładne słowa, rozumiemy pan problem, nie zostawimy pana samego itd. Ale to tylko przykrywka. Mimo moich zapewnień, że w żadnej formie nie zostałem poinformowany przez sprzedawcę  o odrzuceniu reklamacji Allegro uwierzyło sprzedającemu mimo tego, że potwierdził iż odpowiedzi udzielił po terminie - reklamacja z 4 maja -odpowiedź, jak twierdzi sprzedawca 21 maja. Allegro bez żadnego problemu stwierdziło - nie mamy powodu by nie wierzyć sprzedawcy.To nie pierwszy mój przypadek kiedy prosiłem o pomoc Allegro. W żadnym z przypadków Allegro nie pomogło. Więc po co ta POMOC ALLEGRO i dla kogo? Bo według mojego odczucia to pomoc kłamcom i nieuczciwym sprzedawcom.

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

LEW433
#21 Demiurg#

@grzesiu148 Ktoś kogoś robi w "bambuko"

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Najwyraźniej dotyczy to mnie. Już zabolało.

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Reklamacje złożyłem w dniu 4 maja na niezgodność z umową. Wnioskowałem o zwrot pieniędzy. Odpowiedź otrzymałem w dniu 21 maja 2020 r. Przesyłka zaginęła i sprzedawca milczy choć wysłałem mu / 26 maja 2020 r. /wezwanie do zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Zarówno wezwanie z 26 maja jak i to ostatnie z 8 czerwca pozostało bez odpowiedzi. Sprzedawca nie odpowiada na żadne moje maile. Jak zetem DROGIE ALLEGRO postępujecie? Przyznaliście racje oszustowi,draniowi i firmie  która nie powinna mieć racji bycia na Allegro. Skoro jej postępowanie jest tak kryształowe to dlaczego milczą i moje maile mają w głębokim poważaniu, za aprobatą Allegro. Żeby było pikantniej to Allegro nie pozwała na umieszczenie nazwy tej firmy. Czyli z tego wniosek, że nie jest /allegro / wcale zainteresowane by ta firma w przyszłości nie oszukała kogoś innego.Dla przypomnienie. Zostałem z niczym. NIE UZNANO W TERMINIE MOJEJ REKLAMACJI,PACZKA NIE DOTARŁA, ZAGINĘŁA. NIE MAM NIC.

KOCHAM WAS DROGIE allegro.

oznacz moderatorów