anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagły brak możliwości zakupu ze względów bezpieczeństwa

LifeIn
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Cześć. Bez żadnej przyczyny/informacji z Państwa strony moje 18 letnie konto nagle zostało pozbawione możliwości zakupu. Zgłosiłem poprzez formularz  ( zgłoszenie numer "39337449").

Nie zmieniałem hasła, nie zmieniałem IP, konto ma 2FA, wydaje się że to błąd po waszej stronie. Co mam zrobić aby konto zostało odblokowane?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LifeIn Cześć. 🙂 Twoje konto nie jest zablokowane. Sprawdzimy, co się dzieje i dostaniesz odpowiedź mejlową. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LifeIn
#7 Wielbiciel#

@ko_alkato dlaczego nie mogę nic kupować? Próbowałem wpierw kupić kartę PSN pomysłałem ze to blad ale potem wybralem ksiazke i to samo. O co chodzi? 1704747094865.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LifeIn Zgodnie z komunikatem — sprawdzimy Twoje konto i dostaniesz odpowiedź mejlową. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LifeIn
#7 Wielbiciel#

@ko_alkanapisałem dodatkowe wyjasnienia na maila jesli beda pomocne. Prosze o jak najszybsza reakcje/kontakt.

oznacz moderatorów

LifeIn
#7 Wielbiciel#

W jakim terminie dostanę odpowiedź? Dalej cisza.  @ko_alka 

oznacz moderatorów

LifeIn
#7 Wielbiciel#

Na tą chwilę problem został usunięty ale dalej nie wiem co się stało i czy nie pojawi się znowu - brak odpowiedzi na mail @ko_alka 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LifeIn twoje zgłoszenie do nas dotarło, więc poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów