anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naruszenie regulaminu blokada konta allegro, co począć jak korzystać dalej z serwisu?

Client:107613263
#1 Nowicjusz#

Witajcie,

Każdy kiedyś popełnia błędy mniejsze lub większe, niestety dopuściłam się złamania regulaminu. Co mogę zrobić w sytuacji gdy:

"Na koncie odnotowano transakcje naruszające Regulamin Allegro w art. 2.9. Nie jest dozwolone branie udziału w licytacjach osób znajomych, rodziny, współpracowników.
Proszę o przesłanie wyjaśnień w sprawie."

Niestety nie wiem co napisać oprócz przyznania się do winy, co serwis może zrobić w moim przypadku oprócz braku możliwości rejestracji nowego konta ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Zablokują Ci konta, oby dało się z nimi dogadać bo są przypadki że nie da założyć już wcale, musisz wszystko wyjaśnić: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:107613263 może jak w US wystarczy wyrazić czynny żal  i odblokują 😀

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107613263 najlepiej zrobisz jeśli skontaktujesz się z działem bezpieczeństwa korzystając z tego formularza, jeśli będzie taka możliwość, otrzymasz odpowiedź co należy zrobić, aby konto zostało odblokowane 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TrueStore
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam niestety również dopuściłem się tego co kolega. Założyłem konto firmowe oraz posłuchałem się znajomego bardziej doświadczonego na allegro i dużo mnie to kosztowało. Oczywiście w odpowiedzi do allegro przyznałem się do winy bo przecież kłamanie w takiej sytuacji jest bez sensu bo prawda i tak jest oczywista. Czy w takiej sytuacji są jakiekolwiek szansę na odblokowanie konta lub możliwość założenia innego ? Oczywiście rozumiem że muszę czkać na odpowiedź z działu bezpieczeństwa ( po incydencie przeczytałem regulamin od deski do deski). Pytanie zadaję o państwa doświadczenia a tego typu sprawach. Czy jest na co liczyć jeśli konto jest świeże oraz jest to złamanie regulaminu ?

oznacz moderatorów

TrueStore
#2 Obserwator#

pierwsze złamanie regulaminu*

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@TrueStore Dział Bezpieki  to wyrocznia i nikt nie wie kto jaki ma tam humor.😡

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TrueStore przykro mi, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i jest to decyzja Działu bezpieczeństwa. Mogę jednie podpowiedzieć, żebyś nie zakładał kolejnych spraw i poczekał na odpowieź w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Miałem taki przypadek że wodę toaletową tzw. perfumy wylicytowała moja kuzynka. Ona licytowała, wygrała tą aukcję. Ja wysłałem. Zorientowałem się dopiero jak zobaczyłem list przewozowy. Czy to też było złamanie regulaminu?  Później śmialiśmy się z tego przy spotkaniu rodzinnym.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krejzole nie było to złamanie regulaminu 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107613263 @TrueStore Założyć worek pokutny, posypać głowę dużą ilością popiołu > zrobić zdjęcie i wysłać do DB > dołączyć list wyrażający czynny żal i obietnicę poprawy > czekać na rozpatrzenie i wyrok

oznacz moderatorów