anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naruszenie

Client:105146235
#7 Wielbiciel#

Witam , ostatnio znajoma zamawiała produkty u pewnego sprzedawcy jak się okazało produkt przyszedł inny(inny rozmiar , inna marka) po rozmowie telefonicznej została zbyta ze katalog automatycznie się dodał etc. Ponownie zakupiła produkt i znów przyszło coś innego(sprzedawca deklarował taki rozmiar jakiego nie mieli inni) 

  • Zaczęła  zgłaszać  te oferty aby inni nie popełniali tego błędu ( umówiona ekipa budowlana , a towar przychodzi inny i nie ma jak pracować mimo ze zamówiony tydzień przed ich przyjazdem) okazało się ze większość ofert jest wystawiana chyba przez kogoś bez pojęcia. Zdjęcia przedstawiały produkt innej marki niż w opisie. Lub zawierały  sprzeczne informacje. Mimo zgłoszeń oferty nie znikały chodź jedna zniknęła ale znów się pojawiła z tymi błędami. Po kontakcie telefonicznym z prośba o naprawienie błędów została przekierowana do strony internetowej która jest umieszczona na fakturze(podobno tam nie ma błędów i wgl) Pytanie brzmi czy reklamowanie sklepu swojego jest dozwolone na Allegro i czy samo Allegro przestrzega własnego regulaminu który jest nagminnie łamany przez firmy czy tylko trzyma tych którzy płaca faktury a klient docelowy się nie liczy. Proszę o odpowiedz. 
oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

Client:105146235
#7 Wielbiciel#

939E2060-A158-42F9-A774-96466022BE8D.jpeg

 proszę. Czekam na odpowiedz.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105146235 Na podstawie przesłanego fragmentu dokumentu nie możemy podjąć działań, ponieważ ta faktura równie dobrze może dotyczyć zakupu poza serwisem Allegro.

Jeśli jesteś chętny do wysłania całego dokumentu, to napisz do nas przez formularz i załącz całą fakturę: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:105146235
#7 Wielbiciel#

Rozumiem , myśle ze skoro dajecie przyzwolenie na takie działania to daje spokoj , w końcu to Allegro traci klientów i pieniądze nie ja . Ja się nabrałem ale Tylko raz. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

Client:105146235
#7 Wielbiciel#

Proszę o komentarz 😊

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:105146235 jak moderatorki puszcza twoje zdjęcie to sie pokusimy o komentarze 🙂 na razie masz za niską rangę by przechodziły z automatu

oznacz moderatorów

Client:105146235
#7 Wielbiciel#

To pewne ze nic nie zrobią , zobaczysz , ręka rękę myje. Można łamać regulamin byle wpłacać fakturki na czas 😉 nie mam pytań. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Screenshot_20230306_124811_Chrome.jpg

Screenshot_20230306_124748_Chrome.jpg

 znowu 1 zdjecie jest sprzedawcy a drugie allegro

oznacz moderatorów

Client:105146235
#7 Wielbiciel#

Np. Sznurek murarski PRO + ean( produkt z mrówki) na zdjęciu sznurek murarski firmy Richmann w parametrach podana inna marka. Czyli co zamawiam ? 
Czyli rozumiem ze udostępnianie nazwy sklepu na fakturze to naruszenie ale nic z Tym nie robicie. Brawo 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105146235 Jeśli prześlesz nam zdjęcie faktury, a także login sprzedającego, to podejmiemy odpowiednie kroki: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:105146235
#7 Wielbiciel#

Z tego co mi wiadomo to zdjęcia faktur jak i produktów były zgłaszane. Natomiast Allegro wysyła jedynie upomnienia a proceder trwa już pewnie od lat. Dlatego chciałbym aby ludzie również się wypowiedzieli czy miali taki sytuacje. Ponadto straciłem troszkę wiary ze dział Allegro coś zrobi. Pieniądz musi się zgadzać. 

oznacz moderatorów

Client:105146235
#7 Wielbiciel#

W każdym razie sami możecie również sprawdzić działanie , wystarczy poprosić o pro formę … numer aukcji podałem powyżej czyli aukcje tego konta. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ale kabaret

@ko_alka to allegro odpowiada za zgodność opisu w swoim katalogu ze stanem faktycznym towaru

to allegro odpowiada za nazwę produktu w swoim katalogu

sprzedawca nie ma możliwości nie podpięcia towaru jeżeli opis w katalogu jest niepoprawny

allegro nie uwzględniło nigdy mojego zgłoszenia błędu opisu, a w opisach katalogu gmera nieustannie bez żadnego informowania

ponadto np:

jeżeli mam karton od tv z nadrukowanym eanem to gdzie i jak mam go wystawić?

jeżeli mam pustą obudowę tv z nadrukowanym eanem to gdzie i jak mam go wystawić?

oznacz moderatorów