anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz - nie widzę tej aukcji ani sprzedawcy

Mariqa
#7 Wielbiciel#

4.02.2022 otrzymałam powiadomienie, od allegro, że na Mojej karcie użytkownika pojawi się negatywny komentarz od Astronik71 brzmiący:"Platnosc nie otrzymal i nie polecam tej osoby." dotyczący transakcji 5562685687, Problem w tym, że nie przypominam sobie bym czegoś nie opłaciła, a nawet jeśli coś przeoczyłam czemu nie mogę wyszukać takiego użytkownika? W archiwum allegro też nic się nie wyświetla... Zgłupiałam, ktoś mnie oświeci? Już nawet nie chodzi o negatyw, jeśli nie dopełniłam transakcji, należał się, ale czemu nic nie mogę podejrzeć? W historii zakupów nic też mi się nie wyświetla, o co tu chodzi?... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Mariqa to próba wyłudzenia danych. Nie klikaj w żaden link z wiadomości. Bo sprzedający nie może wystawić oceny kupującemu.

Prześlij tą wiadomość na adres spolecznosc@allegro.pl lub phishing@allegro.pl

oznacz moderatorów

Mariqa
#7 Wielbiciel#

dziękuję, tak zrobię

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Mariqa Ale jest ten komentarz, czy go nie ma? Jeśli jest, to chyba kupujący nie otrzymał zwrotu wpłaty. 

oznacz moderatorów

Mariqa
#7 Wielbiciel#

ale na allegro nie ma takiego użytkownika, przynajmniej takie wyskakuje info

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mariqa Cześć. Na tym koncie nie masz żadnej sprzedaży ani komentarzy. Jaką drogą otrzymałaś to powiadomienie? Czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu? Na Allegro nie ma nawet takiego użytkownika jak Astronik71. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Mariqa
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2022-02-16 o 15.00.45.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mariqa Dostałam Twojego mejla - sprawdzimy tę sytuację. Nie klikaj proszę w żadne linki. Dzięki za zgłoszenie! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Mariqa
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, na wszelki wypadek zmieniłam hasło 

oznacz moderatorów

Mariqa
#7 Wielbiciel#

powiadomienie przyszło na email, myślałam, że przegapiłam aukcję, ale przewertowałam moje zakupy i nie znalazłam nic co by odpowiadało niezidentyfikowanej aukcji, teraz to już tylko dla mnie ciekawostka

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Mariqa 
już to opisywałem, ten sam nick. https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/nowa-pr%C3%B3ba-wy%C5%82udzenia-...

Jak dostajesz takiego maila sprawdź 2 rzeczy:

  • adres mailowy z jakiego przyszedł, z Allegro przychodzą powiadomienia tylko z domeny @allegro.pl;
  • adres strony na jaką Cię przekierowują linki z maila po kliknięciu, wygląd strony Allegro oszuści podrobią, adresu już nie.
oznacz moderatorów