anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dostałem sprzętu, a kontakt ze sprzedającym się urwał

Client:44177725
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich. 

 

2 tygodnie temu zakupiłem konsole Sony Play Station 5. W opisie oferty znalazła się informacja, że wysyłka od 14 Kwietnia. Jako formę płatności wybrałem raty PAYU.

 

W ciągu tych kilkunastu kontaktowałem się ze sprzedającym wiele razy na różne tematy związane z zamówieniem (konsola PS5). Zawsze otrzymywałem odpowiedź. Aż do dnia 12 Kwietnia. Wtedy kontakt się urwał. Sprzedający sprzętu nie wysłał. Nie odpowiada na wiadomości, nie odbiera telefonu.

 

Dyskusja ze sprzedającym rozpoczęta dzisiejszego poranka również pozostaje bez odpowiedzi. 

 

Sprzedający ma. Około 30 pozytywnych komentarzy (100 %).  Ciekaw jestem jak zakonczy się ta sprawa. Mieliście podobne sytuację i jak to się skończyło?

 

I drugie pytanie. Umowa o pożyczkę z której sfinansowałem zakup została zawarta 16 dni temu. Zdążyłem już zapłacić 1sza rate. Do kogo trafia pieniądze w ramach ewentualnej opcji POK? Do mnie (kupiłbym sprzęt u innego sprzedającego) czy wrócą do banku? Proszę o info. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedawca ma 24 godz na odpowiedź. Środki trafiają tam kto sfinansował zakup, z reguły trafiają do banku., ty po rozwiązaniu umowy się z nim rozliczysz.

oznacz moderatorów

Client:44177725
#7 Wielbiciel#

Czyli nie ma opcji że pieniądze trafia do mnie abym mógł zakupi sprzęt u innego sprzedawcy? 

 

Jeśli trafia do banku to jestem stratny. Bo będę musiał ponieść koszty związane z kredytem mimo że nie mam towaru na który go udzielono (prowizja i odsetki). 

oznacz moderatorów