anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyższa cena po zakupie! Zmiana ceny!

MarcinKraaaak
#2 Obserwator#

Witam! Wczoraj zakpiłem o godz. 11:29 bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz był on w cenie 35 zł, dodam że kupowałem bez logowania się na konto czyli wybrałem opcje kup bez konta, dzisiaj wchodze na strone z linku w wiadomości e-mail z allegro która przyszła natychmiast po zakupie i pisze na takim żóltym pasku, cytuje (Sprzedawca zmienił tę ofertę Widzisz stan z dnia zakupu (czwartek 15 kwietnia, 11:29:12) . I teraz cena tego zestawu to 57 zł.  Wybrałem opcje płatność przy odbiorze koszt 17 zł czyli w sumie zgodziłem się zapłacić 35 zł za towar+ 17 dostawa czyli 52 zł. I ani złotówki więcej. A teraz mam obawy że sprzedawca poda kurierowi ta cene podwyższoną którą wedle tego co tam pisze miał zmienić. Co mam zrobić? Jak anulować w takiej sytuacji ten zakup skoro nie mam zamiary płacić więcej niż zgodziłem się zapłacić? I co będzie jak kurier przyjdzie i powie że mam zapłacić (57+17) czyli w sumie 74zł zamiast 52zł na które deklarowałem zgode?? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_Likos_
#21 Demiurg#

@MarcinKraaaak  nic nie rób. Obowiązuje Cie cena z chwili zakupu .

Myśłe że dostaniesz ten przedmiot w cenie w jakiej kupiłeś. Jeśli by jednak srzedawca zmienił cene na pobraniu to po prostu nie odbieraj przesyłki, załóż dyskysje i domagaj sie aby sprzedawca zrealizował zamówienie zgodnie z zawartą umową - czyli w cenie w której kupiłes.

Mysle jednak ze paczka przyjdzie z taką ceną z jaką dokonywałeś zakupu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

MarcinKraaaak W dniu doreczenia otrzymujesz wiadomość z kwotą pobrania . Jeśli będzie inna niż deklarowana podczas zakupu nie odbieraj przesyłki . Sprzedający poniesie koszt nadania i powrotu , a Ty domagaj się wydania przedmiotu we właściwej cenie .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@MarcinKraaaak W ostatniej chwili....od 19.04 nie będzie można kupić bez rejestracji...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MarcinKraaaak To standardowa sytuacja. Sprzedawcy czasem podnoszą ceny i kupujący jest o tym informowany gdy otworzy ofertę, w której dokonał zakupu, ale obowiązuje cena z chwili zakupu. Masz tam pewnie gdzieś odnośnik pozwalający sprawdzić cenę z momentu zakupu. Niczym się nie przejmuj, otrzymasz towar po cenie, po jakiej kupiłeś.

oznacz moderatorów