anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działają przesyłki Inpost

lukasz_jerry
#7 Wielbiciel#

Chciałem kupić przedmiot z opcja wysyłki paczkomat Inpost. Niestety widnieje informacja o przerwie technicznej. Brak dodatkowych informacji kiedy zostanie to naprawione.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

vincent78
#2 Obserwator#

Ja równiez nie moge wydrukowac etykiety do wysyłki. Na stronie Inpost nie ma żadnych informacji o problemach technicznych. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A może tylko twój paczkomat, nie działa, znajdź na mapie i sprawdź.   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

lukasz_jerry
#7 Wielbiciel#

Ja na każdej aukcji mam informację "Opcja niedostępna z powodu przerwy technicznej InPost." Sprawdzałem na kilku aukcjach. Na zwykłym allegro opcja Inpost działa normalnie, nie działa tylko na Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz_jerry Cześć. Wykonaj standardowe czynności, czyli wyczyść pliki Cookies i sprawdź, czy dzieje się tak również w trybie incognito przeglądarki. Jeśli problem wciąż będzie występował, to wyślij mi proszę zrzut ekranu z komunikatem o błędzie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lukasz_jerry
#7 Wielbiciel#

@ko_alka Tak to wygląda. Czyszczenie plików Cookies, zmiana przeglądarki i tryb Incognito nie pomaga.

Przechwytywanie.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz_jerry @vincent78 Dziękuję. Otrzymałam potwierdzenie problemów technicznych na Allegro Lokalnie z InPostem - nie można generować etykiet nadawczych ani zamówić paczki do Paczkomatu. Zespół techniczny pracuje nad usunięciem usterki - wrócę do Was, kiedy otrzymam więcej informacji. 

AKTUALIZACJA 9:55

Otrzymałam informację, że problem został usunięty. Czy potwierdzacie to? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów