anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę dokończyć płatności ponieważ brak Nest Banku na liście banków .Proszę o wyjaśnienie .PILNE

MACIEJL1
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@MACIEJL1 Nic nie poradzisz. Był? to powinien pojawić się za jakiś czas - moze przerwa tech.?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MACIEJL1 Możesz dokończyć płatność, wybierając "Płacę przelewem tradycyjnym", a potem wchodząc na stronę swojego banku i wykonując przelew przez PayU na pozyskane dane. Druga opcja to zapłata bezpośrednio na rachunek bankowy sprzedawcy - wpłaty bezpośrednie nie są zabronione.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MACIEJL1 opcja szybkiego przelewu dla Klientów Nest Banku została wyłączona. Płatności możesz dokonać kartą płatniczą, za pomocą tradycyjnego przelewu lub jak sugeruje @xyz96, bezpośrednio na rachunek bankowy sprzedawcy.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SolarHLS
#8 Zapaleniec#

Ale dlaczego została wyłączona skoro działała i miała się dobrze?? 

oznacz moderatorów

bombel-08
#8 Zapaleniec#

A jak ja nie dawno wykupiłem smarta ? A wygoda była z tym szybkim przelewem bankowym , ciekawe dlaczego wcześniej allegro nic nie informowało że kończy współpracę z nimi to bym smarta nie wykupowal 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bombel-08 Możesz nadal płacić ze Smartem, wybierając z listy "Płacę przelewem tradycyjnym", a potem wchodząc na stronę swojego banku i wykonując przelew przez PayU na pozyskane dane. 

oznacz moderatorów

SolarHLS
#8 Zapaleniec#

To zajmuje dużo więcej czasu, przeklejania danych i więcej weryfikacji smsowych i możliwość pomyłki przy wypełnianiu przelewu. Dodatkowo płatność nie jest tak szybko potwierdzana u sprzedawcy. Proszę o przywrócenie szybkiej płatności dla nest banku. PILNE! 

oznacz moderatorów

SolarHLS
#8 Zapaleniec#

Ciekawe, że płatność dla serwisu allegro mogłem dziś wykonać szybkim przelewem nest bank a sprzedawcom towarów, które kupiłem już nie mogę przelać tym sposobem. O co chodzi?!?! 😐

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Możliwość płatności szybkim przelewem z Nest Banku została wczoraj przywrócona. Podjęliśmy tę decyzję po otrzymaniu od Was wielu wiadomości w tej sprawie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów