anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę ocenić produktu a sprzedającego mogę

MAMY ROZWIĄZANIE!
sykerior
#7 Wielbiciel#

Tak jak w temacie, poczytałem, lecz sytuacja jest trochę inna. Chciałem ocenić produkt, lecz nie było takiej opcji od samego początku. Pomyślałem, że ocenie sprzedającego i powinna się wyświetlić taka opcja. A więc oceniłem i opcji dalej nie było. Usunąłem swoją ocenę myśląc, że czegoś na stronie nie zauważyłem, dodałem z powrotem swoją ocenę sprzedającego, lecz opcji dalej nie ma. Może nie można oceniać produktów powystawowych ? nie wiem, jakieś to zagmatwane.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Nie zawsze można ocenić produkt, są tam warunki, np. produkt nie jest nowy, już kiedyś go kupiłeś itd.

  • jeśli edytujesz usuniętą wcześniej opinię na temat danego produktu i wystawisz ją raz jeszcze, a my ponownie ją usuniemy
  • jeśli zakupiony produkt miał w ofercie zaznaczony stan inny niż Nowy
  • oferta nie była powiązana z naszym Katalogiem produktów, a dodatkowo jest już zakończona.
oznacz moderatorów
sykerior
#7 Wielbiciel#

Kupiłem go tylko raz i przez Allegro Pay - jak to ma znaczenie

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zobacz wkleiłem warunki.

oznacz moderatorów
sykerior
#7 Wielbiciel#

Nie jest nowy, powystawowy, szkoda, nie są dobre zmiany 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@sykerior minęło już 14dni od odebrania paczki z produktem? Powinna się odpalić opcja oceny produktu gdy minie czas na odstąpienie od umowy. Zostawiasz sobie towar = możesz go ocenić

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Powystawowe maja różne stany jeśli skasowali tę możliwość to dobrze zrobili. Następny przedmiot mógłby już mieć inny stan i opinia byłaby myląca. Chodź tak naprawdę przy tym podpinaniu się pod katalogi to w ogóle od początku nie wiadomo, która opinia czego dotyczy. W jednym worku oryginały, zamienniki, podróbki + chińczyki same nie wiedzące nie raz co wystawili. Oczywiście wyszukiwarki opinii przedmiotu konkretnego sprzedawcy brak. Póki wchodząc w produkt Heńka będę widziała opinie Kazika to nawet paluszkiem nie kiwnę w celu wystawienia jakiejkolwiek:)

oznacz moderatorów