anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę odblokować konta, bo weryfikacja danych jest niemożliwa.

Client:115806320
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Cześć, 

kiedyś założyłem sobie konto z którego teraz właśnie piszę. Wczoraj allegro zablokowało mi moje główne konto z powodu 2.12, chcieli zweryfikować moją tożsamość. Ok, piszę, mówią żeby odblokować też to konto. Kontaktuję się za pomocą TEGO konta z TEGO maila, wysyłam dowód tożsamości i dostaję odpowiedź że korespondencja jest niemożliwa bo nie można zweryfikować danych XD Ale najlepsze jest to, że dane podane na koncie to "dddddd dddd", losowe litery wpisane podczas przeklikiwania się przez konfigurację konta. Rozumiem, że wy w allegro znacie dużo "dddd dddów" i oczekujecie dowodu tożsamości z takimi danymi? Świetne jest też to, że na koncie mam dużo kuponów za monety z bezcennych chwil które przepadną, jak dalej ten cyrk będzie trwać. Więc ewentualne 300 zł w tyłek.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:115806320
#7 Wielbiciel#

Wyprzedzając, kupony z BC mam na koncie, które również jest zablokowane 'z powodu obaw' ☺️

oznacz moderatorów

Client:115806320
#7 Wielbiciel#

 To absurd, tak wyglądają dane na koncie, jak ja mam się "zweryfikować" jak nie pisząc z tego konta i tego maila?

Screenshot_2023-11-22-11-11-22-91_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

oznacz moderatorów

Client:115806320
#7 Wielbiciel#

Mail to moje imię i nazwisko, dostęp do numeru telefonu też mam. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:115806320 to ktoś Ci zmienił dane na "dddddd dddd" bo nie do końca rozumiem

oznacz moderatorów

Client:115806320
#7 Wielbiciel#

Nikt mi danych nie zmienił, jak wyżej opisałem wpisałem po prostu losowe dane przy zakładaniu konta. Wszystko rozchodzi się o absurd sytuacji gdzie by przejść weryfikację danych muszę zweryfikować te losowe literki jako swoje dane, mimo że nie ma przesłanek że z allegro kontaktuje się ktoś inny bo mail ten sam i wiadomość też pisana z tego konta co jest zablokowane.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:115806320 aha to sam podałeś dane przy rejestracji. Ale jak to tylko imię i nazwisko a reszta danych adresowych jest ok to może idzie to wyprostować.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:115806320 Podczas zakładania konta potwierdzasz zgodność danych i pies pogrzebany leży właśnie tu .

oznacz moderatorów