anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę odebrać paczki z one box

Rondelzns
#1 Nowicjusz#

Nie działa to dziadostwo i kwitnę tu 20 min

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

jaskun007
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem…

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Rondelzns @jaskun007 Podajcie mi proszę kody/adresy Automatów Paczkowych 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eszetdwadwa
#1 Nowicjusz#

Mam podobny problem z Allegro One Box, Al. Jerozolimskie 131, Warszawa.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eszetdwadwa Cześć. Problem polega na tym, że wpisywałeś kod odbioru i Automat się nie otwierał? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

noTOmasz1
#7 Wielbiciel#

Witam dziś miałem ten sam problem. Mimo wpisania prawidłowego kodu i podania nr tel nie mogłem odebrać paczki. Cały czas widzialem komunikat o błędnym wpisaniu nr tel. To samo było po zeskanowaniu kodu QR. Czy może mi Pani jakoś pomóc ? PACZKOMAT w Piaseczno ul Geodetów 184 kolo myjni. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@noTOmasz1, możesz podać numer zamówienia, którego nie mogłeś odebrać? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

noTOmasz1
#7 Wielbiciel#

9584001247 nie wiem czy to o ten nr chodzi ? 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@noTOmasz1, numer zamówienia znajdziesz w zakładce Kupione po kliknięciu w "szczegóły zakupu", a następnie "rozwiń szczegóły zakupu". Ma on postać np. 71393931-197f-11ed-b8a1-d9f281c0e1c4.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

noTOmasz1
#7 Wielbiciel#

Witam czy pomożesz mi odebrać paczkę o której wczoraj rozmawialiśmy ? Mimo wpisania kodów skrytka nie otwierała się;(( pierwszy raz korzystałem z Waszych skrzynek i chyba ostatni ... 9584001247 nr zamówienia 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@noTOmasz1 Jeśli jesteś w pobliżu naszego automatu i nie możesz odebrać swojej przesyłki, zadzwoń proszę na naszą infolinię, a nasz zespół pomoże Ci od razu rozwiązać Twój problem. Numer telefonu pod którym czekamy to: 616 306 997

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Podobno zielony kolor uspokaja ale jak ktoś kwitnie pod tą zieloną skrzynką i nie daje rady jej otworzyć to może by trzeba koło niego postawić jakiś automat z melisą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Omijaj to jak tylko możesz, same problemy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Rondelzns @jaskun007  Zgłaszajcie to sprzedawcom. To oni odpowiadają, zgodnie prawem, za metody dostawy przez siebie udostępnione. To z nimi zawieraliście umowę na zakup i dostarczenie towaru. Możecie się domagać niezwłocznego wydania towaru bez żadnych dopłat lub zwrotu wszystkich kosztów.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dobre... szkoda, że nieprawdziwe. Nadawcą przesyłki jest Allegro i to oni odpowiadają za przesyłkę. Warto poczytać regulaminy Allegro...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów