anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę otworzyć dyskusji termin odbioru 23.07

madbrother
#9 Pomysłodawca#

Zakupiłem towar 18.07 termin dostawy miał być 24-25.07 mamy 1.08 sprzedający twierdzi że odprawa celna przebiegała dłużej niż normalnie towar opuścił kraj wysyłki, od tej informacji minął tydzień sprzedający nadal nie chce podać nr przesyłki tłumacząc że mam czekać. Konto sprzedającego zawieszone. 

 
@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  transakcja: 09302910-450c-11ef-ba90-55d85d98f54f

 

nie mogę otworzyć dyskusji wskazuje że sprzedający ma czas na wysyłkę pokazując datę 23.07 w tym że jest już 1.08

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

madbrother
#9 Pomysłodawca#

Próbowałem to samo 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@madbrother niestety nie mam dla Ciebie dobrych informacji. Konto sprzedającego zostało zablokowane. Proszę o wystąpienie z wnioskiem w ramach naszego programu ochronnego Allegro Protect. Jesteś w dobry rękach!

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

madbrother
#9 Pomysłodawca#

Jak mam to uczynić skoro nie mogę otworzyć dyskusji ?

oznacz moderatorów

madbrother
#9 Pomysłodawca#

W jaki to sposób mogę skorzystać z allegro protect skoro nie mogę otworzyć dyskusji ?

 

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

madbrother
#9 Pomysłodawca#

Kieruje mnie ciągle aby otworzyć dyskusję bez tego nic nie zrobię.  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@madbrother Skierowałam prośbę o otwarcie dyskusji ze sprzedającym. Proszę Cię o jeszcze chwileczkę cierpliwości. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów