anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wypłacić pieniędzy z Allegro Finanse

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

noi sprzedałam kupujący zapłacił, allegro pieniądze zajęło i nie chce oddać. Piszą wypłacą forse raz w miesiącu, no to mówie niech płacą, i czekam i czekam już tydzień mija, a allegro nie chce. jak ich zmusić, czy tylko do sądu???

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

mama nie żyje, siosta też,   a kuzyni z nazwiskiem Prażmo to głównie płeć męska.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@sakechanJP, przykro mi 😞

Jednak musisz załatwić jakoś to konto, idealnie by było 🙂

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@sakechanJPwejdż na stronę mBank.pl i tam załóż konto. Umowę dostarczą kurierem i będziesz miała konto swoje. Jeśli nie tam to Citibank Handlowy wysyła kuriera z umową. Skoro nie raz sprzedajesz na allegro takie konto się przyda,

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba, zgaduję, że kolezanka ma mniej jak 18 lub nawet 16 lat, a tata nie chce jej założyć..

oznacz moderatorów

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

eo żeś mnie odmłodził 😄 a może ty weźmiesz ode mnie stwardnienie rozsiane i będziesz się na allegro bawił?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

przykrościowo 😞

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@ifonka-zaba  Czasem nie można założyć konta, lub nie ma to sensu - np. jak masz komornika. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Vryko, można też poprosić kogoś o założenie drugiego lub o subkonto 🙂 Każdy bank to umożliwia.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Vryko  Teraz każdy bank prosi się o założenie konta. Z polecenia dają nawet premię. A komornik też nie wszystko zabierze- dopiero od jakiejś kwoty może położyć łapę

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

dostarczyłam, wysyłałam wam skan podpisanej umowy że ja to ja i dowód, mogliście nie kasować mi konta, które miałam od 20 lat, to skasowaliście,ja zachorowałam i robicie problemy, ehh

nie rozmawiacie ze sobą, czy trochę komputera i się gubicie?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sakechanJP  Rozwiązania podpowiadają Ci tacy sami zwykli użytkownicy tego forum jak Ty.  A pracownik Allegro @cloudcloud dała Ci wcześniej wskazówki i spróbuj się po prostu do nich zastosować.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

sakechanJP
#7 Wielbiciel#

wysłałam w niedziele,a dziś środa, a żryć trzeba i tabletki kupić a tata emeryt mi pieniądze        pożycza ii nie chcecie o tym mówić bo wejdziemy na pisuar i to się źle   skończy.

To które są te banki co dają wszystkim pieniądze, mnie nie chcą i kont nie zakładają, dzieci jak wy życia nie znacie?

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@sakechanJP  tu masz mbank w promocji....konto za 0 i kurier przyjedzie z umowa

wyobraź sobie,że życie znam i to dokładnie. Co prawda mówią,że na starość się dziecinnieje, ale czy się jest dzieckiem?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba, tak bez reflinka? 😛 no wiesz, w tych trudnych czasach 😄
[PASAŻ] > [POLECAMBANK] 😛

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte  a kto bogatemu zabroni polecać bez reflinka? :-D. Co sobie będę moją szlachetną główkę zawracać takimi groszami 😄

pełes. Zlikwidowałam u nich konto gdy mję za kartę kazali płacić bo sobie zmienili, że zamiast płatności kartą kazali zakupy za 300 zł zrobić. Nie będzie mi jakiś tam bank dyrygował za ile mam  zakupy zrobić. Widać takich jak ja było więcej bo teraz już tego nie wymagają

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Zamiecione 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Blokuję możliwość wypowiedzi w tym wątku.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów