anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zobaczyć produktów niektórych sprzedawców

Roverp
#7 Wielbiciel#

Gdy loguję się na swoje konto Smart, produkty w sklepie tytoniowym znikają, a gdy wylogowuję się z konta - produkty znowu się pojawiają. Jak mogę to naprawić?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Produkty bez FV nie są widoczne z konta biznesowego, przełącz na konsumenckie.

oznacz moderatorów

Roverp
#7 Wielbiciel#

Client114832676_0-1702650638966.png

“Znalazłem tylko ten przycisk, ale ono proponuje mi przejście na konto biznesowe. Czy Pan może mi podpowiedzieć, gdzie mogę przełączyć się na konto konsumenckie?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Roverp czy możesz podać przykład takiej oferty? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Roverp
#7 Wielbiciel#

Client114832676_0-1702652694919.png

Client114832676_1-1702653012864.png

na pierwszym zdjęciu wyczyściłem pliki cookie witryny i byłem wylogowany z mojego konta - produkty pojawiły się. na drugim zdjęciu zalogowałem się ponownie na moje konto - produkty zniknęły. To samo dzieje się, gdy wyszukuję "Tobacco".
Nigdy wcześniej nie zamawiałem niczego u tego sprzedawcy. Skontaktowałem się również ze sprzedawcą w sprawie tego problemu, powiedział, że nie jestem na ich czarnej liście

oznacz moderatorów

Roverp
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_, przepraszam, nie oznaczyłem Pani raniej, czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Roverp Aktywuj swoje konto na Allegro: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/aktywacja-konta/jak-aktywowac-konto-zwykle-za-pomoca-wplaty-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Roverp
#7 Wielbiciel#

@ko_alka Nie mogę tego zrobić, ponieważ nie mam polskiego konta bankowego, a metoda stworzona dla takich przypadków nie działa, ponieważ prowadzi do strony, która nie działa!!!!

Roverp_0-1702718435269.png

Roverp_1-1702718454626.png

link z pierwszego zrzutu ekranu, który powinien odsyłać do strony aktywacyjnej - odsyła do niedziałającej strony z drugiego zrzutu ekranu!!!!

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Roverp W tej zakładce powinieneś widzieć opcję "AKTYWUJ". Po jej wybraniu zostaniesz przekierowany na stronę, na której będzie można wykonac przelew weryfikacyjny. Wybierz opcję "Przelew z innego banku". Skopiuj podane dane i zaloguj się na stronie Twojego banku. Wpłać 1,01 zł na wskazany przez nas numer rachunku. Przelaną kwotę zwrócimy Ci w całości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Roverp
#7 Wielbiciel#

@nat_not Spędziłem kilka godzin, próbując przelać 1,01 zł, aby aktywować sprzedaż, i albo czegoś nie rozumiem, albo nie mogę tego zrobić za pośrednictwem ukraińskich banków. Próbowałem kilku opcji przelewu i wszystkie nie działają. Albo nie mogę przelać pieniędzy w złotówkach, albo nie mam wystarczających danych do przelewu przez SWIFT, a numer rachunku nie jest numerem IBAN

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Roverp Napisz w tej sprawie tutaj, podając dane, których nie możesz wykorzystać podczas aktywacji. Konsultanci sprawdzą co jest przyczyną problemu i pomogą Ci.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Roverp  wejdź w konto i masz zmień widok

Zrzut ekranu 2023-09-28 192338.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Roverp
#7 Wielbiciel#

Client114832676_2-1702653725637.png

Albo czegoś nie rozumiem, albo po prostu nie mam tego ustawienia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Roverp a może masz konto prywatne to nie zobaczysz tej opcji 😞

Pewnie znów siadło sortowanie, kiedyś miałem podobnie połowy ofert nie było widać 😞

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/jak-allegro-zepsuło-wyszukiwarkę-i-straciło-kl...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Roverp
#7 Wielbiciel#

@kostas11 Nie mam tu nawet wyświetlonych produktów sprzedawcy(
jaki jest sens od allegro Smart, jeśli nie widzę produktów 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Bo allegro wyświetla co chce, kiedy chce i komu chce...

 

To co było dalej nie aktualne, już wiem.

 

 

oznacz moderatorów