anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem monet za wybór dostawy Punkt Orlen Paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
malisz009
#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałem 2 monet za zakup z wyborem dostawy Punkt Orlen Paczka i nie wiem dlaczego. Numer zamówienia 05521911-4bf2-11ef-af81-d3bec7b02f95. Ktoś z Moderacji pomoże?
Pozdrawiam
Leszek

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malisz009 sprawdź proszę w regulaminie, czy spełniasz wszystkie warunki promocji:

"Promocja adresowana jest do wybranych, zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin i zgodę na profilowanie;

b) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

c) dla Transakcji wskazanej w punkcie 1.b) Użytkownik będący Kupującym w Okresie trwania promocji wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka.

d) Opcja Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka znajduje się do 2000 m oraz adres do wysyłki na koncie Allegro znajduje się do 2000 m od najbliższego punktu Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka, jednocześnie w Okresie trwania Promocji klient otrzymał na formularzu opcji dostawy informację promocyjną ("Zamów z dostawą do Orlen Paczka i zgarnij 2 Monety") o możliwości wybrania metody Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka jako metodę dostawy dla dokonywanego zamówienia".

Jeśli tak, to monety będą dostępne do odbioru najpóźniej w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybką odpowiedź. Warunki promocji spełniam i zwykle monety otrzymywałem natychmiast, a tym razem jest inaczej, dlatego napisałem.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@malisz009 tak jak napisała Monika, jeśli monety nie pojawią się po 7 dniach od spełnienia warunków, napisz tutaj ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

Minęło 7 dni roboczych, a monet dalej brak :(. Dlaczego?

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @malisz009. Już to konsultuję, niedługo wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

I co się udało ustalić?

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@malisz009, nadal oczekuję na weryfikację Twojego przypadku. Nie martw się, pamiętam o Tobie 🙂  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

Czy mogę się dowiedzieć jaki jest wynik weryfikacji mojego przypadku?
Pozdrawiam
Leszek

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć Leszku @malisz009! Przepraszam, że czekasz na odpowiedź! Już się przypomniałyśmy w tej sprawie i jak tylko otrzymamy info, to dam znać w tym wątku.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
uncle-fester
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.
Mam podobną sytuację. 31-ego lipca 2024 robiłem zakupy. 
W aplikacji mobilnej dostałem powiadomienie "Zamów z dostawą do Orlen Paczka i zgarnij 2 Monety". Zmieniłem sposób dostawy na Automat Orlen Paczka, dokończyłem zakupy.
Wydaje mi się, że spełniam również pozostałe warunki (m.in. "
Profilowanie danych w celach marketingowych jest włączone").
8 sierpnia monet brak.
Proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

Od 31.07 to jeszcze nie minęło 7 dni roboczych, ale do tej pory monety wpadały po minucie, a teraz ich nie ma. Co na to Moderatorki?

oznacz moderatorów
uncle-fester
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. 
Ponawiam pytanie, 7 dni roboczych minęło, monet nadal brak ("Zamów z dostawą do Orlen Paczka i zgarnij 2 Monety").
Pozdrawiam, 
Marek

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@malisz009 i @uncle-fester monety zostały dodane. 🙂 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
uncle-fester
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28 zgadza się, są już widoczne, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
Client:51420236
#7 Wielbiciel#

Ja również nie otrzymałam monet za Orlen paczkę z 29 lip 2024, 15:49,   proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów
Client:51420236
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Ja również nie otrzymałam monet za Orlen paczkę z 29 lip 2024, 15:49,   proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51420236 poproszę o potwierdzenie, czy spełniasz warunki opisane w regulaminie

  1. Promocja adresowana jest do wybranych, zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin i zgodę na profilowanie;

    b) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

    c) dla Transakcji wskazanej w punkcie 1.b) Użytkownik będący Kupującym w Okresie trwania promocji wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka.

    d) Opcja Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka znajduje się do 2000 m oraz adres do wysyłki na koncie Allegro znajduje się do 2000 m od najbliższego punktu Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka, jednocześnie w Okresie trwania Promocji klient otrzymał na formularzu opcji dostawy informację promocyjną ("Zamów z dostawą do Orlen Paczka i zgarnij 2 Monety") o możliwości wybrania metody Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka jako metodę dostawy dla dokonywanego zamówienia.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:51420236
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam ,że spełniam

oznacz moderatorów
Client:51420236
#7 Wielbiciel#

@la_nika Potwierdzam ,że spełniam

oznacz moderatorów