anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro moja maksymalna oferta w licytacji się automatycznie aktualizuje gdy przegrywam ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rain_03
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Rain_03. Nie - powinieneś wprowadzić nową, maksymalną ofertę do licytacji, w której bierzesz udział.  

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Rain_03
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, to po co w takim razie istnieje taka kategoria jak maksymalna oferta dla użytkownika w licytacjach, do czego ona służy ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak dobrze rozumiem masz na myślę że licytujący ustawia max jaki chce dac!https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-dziala-licytacja-lDkng2xBKU3

oznacz moderatorów
Rain_03
#8 Zapaleniec#

Tak, zastanawia mnie po co istnieje taka funkcja w zakładce licytację przy aukcji, skoro ona nic nie robi.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Robi. Przebija każde podbicie przeciwników o kwotę minimalną aż do czasu gdy kwota maksymalna zostanie osiągnięta. Czyli przykładowo dajesz 100zł max. Licytacja jest na 30zł i przeciwnik da 50zł, to Tobie system od razu przebija na 51. On da 60- Tobie przebija na 61. Dopiero jak on da 100 i więcej to odpadasz.

 

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#12 Orędownik#

Dobra jest ta opcja z góry ustalam ile mogę dać max za przedmiot i dalej nie licytuję.

oznacz moderatorów