anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem monet za wybór dostawy Punkt Orlen Paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
malisz009
#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałem 2 monet za zakup z wyborem dostawy Punkt Orlen Paczka i nie wiem dlaczego. Numer zamówienia 05521911-4bf2-11ef-af81-d3bec7b02f95. Ktoś z Moderacji pomoże?
Pozdrawiam
Leszek

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malisz009 sprawdź proszę w regulaminie, czy spełniasz wszystkie warunki promocji:

"Promocja adresowana jest do wybranych, zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin i zgodę na profilowanie;

b) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

c) dla Transakcji wskazanej w punkcie 1.b) Użytkownik będący Kupującym w Okresie trwania promocji wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka.

d) Opcja Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka znajduje się do 2000 m oraz adres do wysyłki na koncie Allegro znajduje się do 2000 m od najbliższego punktu Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka, jednocześnie w Okresie trwania Promocji klient otrzymał na formularzu opcji dostawy informację promocyjną ("Zamów z dostawą do Orlen Paczka i zgarnij 2 Monety") o możliwości wybrania metody Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka jako metodę dostawy dla dokonywanego zamówienia".

Jeśli tak, to monety będą dostępne do odbioru najpóźniej w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybką odpowiedź. Warunki promocji spełniam i zwykle monety otrzymywałem natychmiast, a tym razem jest inaczej, dlatego napisałem.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@malisz009 tak jak napisała Monika, jeśli monety nie pojawią się po 7 dniach od spełnienia warunków, napisz tutaj ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

Minęło 7 dni roboczych, a monet dalej brak :(. Dlaczego?

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @malisz009. Już to konsultuję, niedługo wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂  

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

I co się udało ustalić?

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@malisz009, nadal oczekuję na weryfikację Twojego przypadku. Nie martw się, pamiętam o Tobie 🙂  

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

Czy mogę się dowiedzieć jaki jest wynik weryfikacji mojego przypadku?
Pozdrawiam
Leszek

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć Leszku @malisz009! Przepraszam, że czekasz na odpowiedź! Już się przypomniałyśmy w tej sprawie i jak tylko otrzymamy info, to dam znać w tym wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
uncle-fester
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.
Mam podobną sytuację. 31-ego lipca 2024 robiłem zakupy. 
W aplikacji mobilnej dostałem powiadomienie "Zamów z dostawą do Orlen Paczka i zgarnij 2 Monety". Zmieniłem sposób dostawy na Automat Orlen Paczka, dokończyłem zakupy.
Wydaje mi się, że spełniam również pozostałe warunki (m.in. "
Profilowanie danych w celach marketingowych jest włączone").
8 sierpnia monet brak.
Proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów
malisz009
#8 Zapaleniec#

Od 31.07 to jeszcze nie minęło 7 dni roboczych, ale do tej pory monety wpadały po minucie, a teraz ich nie ma. Co na to Moderatorki?

oznacz moderatorów
uncle-fester
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. 
Ponawiam pytanie, 7 dni roboczych minęło, monet nadal brak ("Zamów z dostawą do Orlen Paczka i zgarnij 2 Monety").
Pozdrawiam, 
Marek

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@malisz009 i @uncle-fester monety zostały dodane. 🙂 

oznacz moderatorów
uncle-fester
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28 zgadza się, są już widoczne, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
Client:51420236
#7 Wielbiciel#

Ja również nie otrzymałam monet za Orlen paczkę z 29 lip 2024, 15:49,   proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów
Client:51420236
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Ja również nie otrzymałam monet za Orlen paczkę z 29 lip 2024, 15:49,   proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51420236 poproszę o potwierdzenie, czy spełniasz warunki opisane w regulaminie

  1. Promocja adresowana jest do wybranych, zarejestrowanych Użytkowników serwisu Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji spełnili poniższe warunki łącznie:

    a) posiadają aktywne konto Allegro i zaakceptowali Regulamin i zgodę na profilowanie;

    b) w Okresie trwania Promocji zawarli Transakcje zakupu dóbr lub usług realizowanych za pośrednictwem strony Allegro lub Aplikacji mobilnej Allegro za min. 1 zł bez kosztów dostawy, zgodnie z Regulaminem Allegro (dalej: “Transakcja na Allegro”) wyłącznie z wykorzystaniem opcji Kup teraz w rozumieniu art. 3.1. Regulaminu Allegro przy użyciu Usługi Operatora Płatności (status płatności: “Zakończona”).

    c) dla Transakcji wskazanej w punkcie 1.b) Użytkownik będący Kupującym w Okresie trwania promocji wybrał jako Opcję Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka.

    d) Opcja Dostawy Towaru Odbiór w punkcie Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka znajduje się do 2000 m oraz adres do wysyłki na koncie Allegro znajduje się do 2000 m od najbliższego punktu Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka, jednocześnie w Okresie trwania Promocji klient otrzymał na formularzu opcji dostawy informację promocyjną ("Zamów z dostawą do Orlen Paczka i zgarnij 2 Monety") o możliwości wybrania metody Automat Orlen Paczka lub Punkt Orlen Paczka jako metodę dostawy dla dokonywanego zamówienia.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:51420236
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam ,że spełniam

oznacz moderatorów
Client:51420236
#7 Wielbiciel#

@la_nika Potwierdzam ,że spełniam

oznacz moderatorów