anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie polecam sprzedającego na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
farenthide80
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich. Pisze tu w takiej sprawie.  Nie polecam zakupów na allegro.  Blokują uczciwych ludzi a dają zielone światło oszustom. Nie róbcie ludzie tutaj zakupów!!!

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
xyz96
#21 Demiurg#

Ja zasadniczo tu nie kupuję, robię to tylko w wyjątkowych sytuacjach i zamawiam wtedy tylko te produkty, które nie są dostępne od ręki w sklepie stacjonarnym. A już na pewno nie kupuję tu telefonów, elektroniki i żadnych innych rzeczy o większej wartości - po co mi problemy?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Można kupić moim zdaniem i towar większej wartości jeżeli jest duża firma i ma oddziały w całej Polsce i zarazem reklamacje można składać w sklepach stacjonarnych danego sprzedawcy

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, albo chociaż pozwala na odbiór osobisty a ty masz niedaleko 🙂

@xyz96 🍺 @LEW433  🍺

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Niedaleko ?zależy do kogo lub czego

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

do punktu odbioru, gdzie jest firma np 😛

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@farenthide80 Bo....?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
farenthide80
#9 Pomysłodawca#

Bo nie dałem się naciągnąć oszustowi który chciał mi sprzedać telefon i użyłem jednego obraźliwego słowa i mnie zablokowali a tamten oszust pewnie dalej będzie oszukiwał.  Nie kupuj tutaj radzę ci,  bo oni bronią oszustów!!!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No! A jednak chodzi o telefon. W czym Cię zablokowali? W kupowaniu? W jaki sposób ten oszust chciał Cię oszukać?

oznacz moderatorów
farenthide80
#9 Pomysłodawca#

No w kupowaniu.  Kupiłem,  chciałem odebrać bo jestem z tej samej miejscowości a typ mówi że tylko wysyłka to napisałem żeby się gonił i mnie o to zablokowali.  Parodia.  Może być też tak że to pracownik allegro robi wały i mnie zablokował 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Aha, to znaczy, że typ miał coś do ukrycia, skoro nie chciał wydać telefonu osobiście po jego sprawdzeniu, albo chciał dodatkowo zarobić na wysyłce, co jest niezgodne z regulaminem. Zazwyczaj takie typy nie udostępniają odbioru osobistego. Twoim błędem jest tylko to, że napisałeś mu coś obraźliwego i dlatego Cię zablokowali, a typ nadal szuka kogoś, kto kupi kota w worku.

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Nie, no, urzekło mnie stwierdzenie, że pracownicy Allegro robią wały. Ba, poszperałem nawet w sieci - i wiesz co? Masz rację.

Jest dowód!

parw.jpg

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

a to przypadkiem sołtys nie spotkał @msniezek, który buduje lepszą przyszłość? 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Tak teraz wszyscy budują nam lepszą ,świetlaną przyszłość

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, dlatego sołtys powinien kandydować na prezydenta zamiast Kidawy 😄
a ty zostaniesz sołtysem za sołtysa 😄

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@farenthide80 Niestety mieli rację. 1. Jeżeli to jest droga elektronika ( telefon, laptop, konsola itp) a ktoś zdecydowanie nie zgadza się na odbiór osobisty - zignoruj. Jest duża szansa na "wałek". 2. Tylko że o to pytamy PRZED zalicytowaniem. Jak licytujesz = akceptujesz warunki z aukcji. 3. Nie możesz używać wulgaryzmów.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
exoryna
#14 Krzewiciel#

A czy była możliwość odbioru osobistego? Było nie kupować jak ci nie pasowało wszystko. 

Teraz pretensje do całego świata. 

 

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

normalne allegro czy allegro-lokalnie ?:)

 

oznacz moderatorów
farenthide80
#9 Pomysłodawca#

Lokalnie 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Aaaa, to tam pełno oszustów, bo tam Allegro nie daje możliwości wystawiania komentarzy 🙂

oznacz moderatorów