anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie polecamy sprzedawcy

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca świadomie oszukuję kupujących sprzedaję towar niezgodny z opisem gdzie na otrzymanym towarze markerem jest zamazana nazwa produktu celowe oszustwo zwrot pieniędzy wysyłają w dwóch ratach albo wiecej tłumaczą się że ktoś pomylił a oni poprostu liczą że kupujący się nie odezwia i wyjdzie im to na dobre bardzo niemiła bezczelna obsługa straszą paragrafami i wyzywają tych którzy się o swoje pieniądze upomna oczywiście allegro z tym nic nie robi tylko oceny usówa na ich korzyść 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedaje produkt niezgodny z opisem, Allegro nic z tym nie robi? aż się nie da uwierzyć w to, prywatny czy firma, coś więcej napiszesz!😁

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Firma już pisałam oszuści Bezczelna obsługa I jeszcze straszą klienta paragrafami żenada 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1990malwina1990 Jeśli nie jesteś zadowolona, ocenę temu sprzedającemu możesz napisać w tutaj. To jedyne i właściwe miejsce, aby wystawić sprzedającemu komentarz i opinię nt. jego działalności.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

aserkert
#7 Wielbiciel#

Ale po co, trafiłem na sprzedawcę który sprzedaje laptop za 7300 zł ja właśnie kupiłem (tak samo i 15 osób) ale chodzi o to,że dostawa 31+ dzień i oni sprzedają to,czego nie mają "zasłania się opóźnieniami za stron dostawcy". Dużo osób pisało o tym,że ten sprzedawca sprzedaje komputery których nie posiada, WSZYSTKIE OPINIE SĄ USUNIĘTE,bo żadnych już nie widzę na ten temat.

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Dokładnie sprzedawaja coś co nie mają i teraz jak na loteri jak dobry transpost z Chin przyjdzie to może otrzymasz co kupiłeś a jak zły to wciskają to co przyszło tylko żeby oni stratni nie byli 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@aserkert Jeśli klikasz KUP TERAZ to znaczy, że akceptujesz warunki zawarte w ofercie w tym także czas realizacji zamówienia więc w czym problem?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@1990malwina1990

Z tego co pisze sprzedający wynika, że 5 ocen usunęli bo sypałaś w nich wulgaryzmami.

Ale, że 14 złotych oddawali Ci w kilku ratach?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Od kiedy słowo oszuści to wulgaryzm zdaniem allegro to zabronione a to akurat prawda ale nie od dzisiaj wiadomo że allegro tylko oceny usówa tak kwotę mi wysłali w dwóch ratach ale tu nie chodzi tyle o pieniądze tylko o zasady z komentarzy tego sprzedawcy wynika że nie jeden klient zrezygnował z zwrotu zwłaszcza z powodu kwoty a sprzedawcy o to chodzi bo napewo takich przypadków jest wiele

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@1990malwina1990 Ciekawe, że Twoje komentarze usuwano ze względu na słowo "oszust", a odpowiedzi sprzedawcy zawierające to samo słowo obok imienia i nazwiska klienta za naruszające regulamin i nadające się do usunięcia uznane nie zostały.

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Właśnie też pisałam do allegro o usunięcie wypowiedzi bo narusza zasady i nic narazie nie odpisali także wiadomo czyją stronę allegro trzyma kasa musi się zgadzać a jak moją ocenę usunęli dostałam e-mail z slowami zabronionymi porażka 

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20221004-215826_WP Poczta.jpg

 lista zabronionych słów na allegro 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@1990malwina1990  podrzuć no linka zobaczymy tego kwiatuszka

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

[edycja]

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@1990malwina1990 sprzedawca ma takie samo zdanie o Tobie 🙂 jest 1 do 1 😄

Mogli się pomylić, jak niezgodne z ofertą można reklamować dostać zwrot i zapomnieć 😉

"To 6 ocena kupującej, każda poprzednia była usuwana przez pracownika Allegro, ponieważ zawierała wulgaryzmy ,słowa naruszające regulamin Allegro. Otrzymała po zwrocie towaru pełny zwrot środków.Klientka nadal mimo to używa mowy nienawiści. Wulgarna, bezczelna i agresywna klientka. Groziła, wyzywała w każdej wiadomości email. Nękała pracowników obraźliwymi wiadomościami. Wpisana na Czarną Listę Kupujących. Przestrzegamy,nie polecamy!!"

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ale teraz zobacz, 7600 pozytywów na 30 negatywów i taki z niego oszust  👀 że też Allegro takiego nie zablokuje, nie?

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

A ile allegro usunęło ocen  to juz nie wiesz a ilu odpuściło to tez nie wiesz ludzi ja nie szukam tu duskusji tylko ostrzegam przed osustwem możesz dokonać zakupu może akurat trafisz to co chcesz jak dobry transpost z Chin przypłynie a jak zły to sprzedawca nie powinien świadomie wysyłać klienta zły produkt z zamazanym markerem nazwa produktu żeby tylko mu się zamówienie zwróciło tylko inaczej sobie to załatwić a nie szukać naiwnych klientów którzy mu to pokryją żeby on stratny nie był 

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

Usunięto 156 ocen z 7818 napisane jest ile usunietych ocen 

ale czego ty oczekujesz ? kupujac od chinczyka masz zgodnośc z opisem 

poniekąd niestety tak jest 

ja kupiłem etui skórzane za 160 zł i mam go 3 rok 

a wy kupujecie buble i płaczecie 

tak to jest niestety 

oznacz moderatorów

1990malwina1990
#8 Zapaleniec#

Właśnie nie ma zgodność z opisem pisze wyraźnie 

oznacz moderatorów