anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie widać captcha

MAMY ROZWIĄZANIE!
moshe666
#7 Wielbiciel#

witam,

po aktualizacji telefonu Xiaomi do Android 14 nie mogę się zalogować do allegro z apki. Po kilku nieudanych próbach przenosi mnie do logowania via przeglądarka, ale tam po nieudanym logowaniu pokazuje że mam do uzupełniania captcha....które się nie wyświetla...Patowa sytuacja. 

Widziałem na innych wątkach że nie jestem odosobnionym przypadkiem, wiele osób tak ma. Jak można to poprawić?

Oczywiście usuwałem pliki tymczasowe, zrobiłem reinstalke apki, a nawet po przeczytaniu Allegro Gadane innych usunąłem w ustawieniach (z desktopa) i dodałem ponownie numer telefonu. Ale to nic nie pomogło.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@moshe666 przekażę Twoje zgłoszenie do naszych developerów. Jak tylko otrzymam odpowiedź - wrócę do Ciebie.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
moshe666
#7 Wielbiciel#

udało się może coś ustalić? drugi tydzień jestem bez apki.

oznacz moderatorów
moshe666
#7 Wielbiciel#

naprawde to tyle trwa? Mimo że to jakiś popularny, dotykający wielu użytkowników problem uniemożliwiający korzystanie z apki? Kiedy można sie spodziewać naprawy/odpowiedzi?

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@moshe666ponagliłam tę sprawę. Jak tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z informacją. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
moshe666
#7 Wielbiciel#

witam, czy te 1,5 meisiąca które czekam nie wystarczy na rozwiązanie sprawy? Nic się nie posunęło do przodu od tej pory, jedynie ponaglenia które oczywiście są tylko gładką odpowiedzią. Zrobicie to czy się poddajecie, tak szczerze?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@moshe666 Kiedy podejmowałeś ostatnią próbę? Już powinno działać. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
moshe666
#7 Wielbiciel#

wreszcie! Dzięki wielkie

oznacz moderatorów