anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę u mnie kupionego produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Harr
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przed chwilą router który miał w opisie LTE. okazało się po przeanalizowaniu danych, że to jest zwykły router nie LTE więc chcę zrezygnować z tego zakupu ale nie widzę go u siebie na Allegro. Pieniądze zapłaciłem blikiem łącznie z kosztem dostawy dlaczego nie widzę tego ogłoszenia u siebie?

Chciałbym z niego zrezygnować. Zanim wyjdzie przesyłka!!!

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Harr Kupiłeś w Allegro Lokalnie, więc przedmiot znajdziesz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Harr
#7 Wielbiciel#

tak dziękuję znalazłem go w tym miejscu ale chciałbym zatrzymać transakcję nie ma czegoś takiego jak zatrzymanie transakcji można dopiero produkt zwrócić jak do mnie dotrzeć do domu a ja wiem że klient jeszcze go nie wysłał bo przed chwilą zapłaciłem i chciałbym wstrzymać tą transakcję bo sprzedał mi towar który zupełnie inny jest w opisie niż w rzeczywistości.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Harr, odklikaj na szybko [ ZWRÓĆ CZĘŚĆ LUB CAŁOŚĆ TOWARU ], jako niezgodny z opisem i tyle 🙂

oznacz moderatorów
Harr
#7 Wielbiciel#

tylko, że ja go nie widzę u siebie w kupionych, a jak wchodzę w ten produkt to widzę tylko, że sprzedany, nie pojawił się u mnie w zakładce kupione.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wcześniej napisałeś, że znalazłeś go w kupionych "tak dziękuję znalazłem go w tym miejscu". No to go tam widzisz, czy nie widzisz?

 

oznacz moderatorów
Harr
#7 Wielbiciel#

napisałem że go znalazłem ale nie u mnie w kupionych znalazłem go poprzez link bo dodałem go wcześniej do ulubionych ale nawet jak wchodzę w niego to i tak nie mogę odstąpić od tej transakcji bo ona już jest zamknięta ((

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

"Kupiłeś w Allegro Lokalnie, więc przedmiot znajdziesz tutaj."

"tak dziękuję znalazłem go w tym miejscu "

"napisałem że go znalazłem ale nie u mnie w kupionych znalazłem go poprzez link bo dodałem go wcześniej do ulubionych"

No to go znalazłeś w tym miejscu, czy go nie znalazłeś? Masz go w kupionych?? Jeśli kupiłeś dziś to musisz mieć. Kręcisz.

 

oznacz moderatorów
Harr
#7 Wielbiciel#

No rzeczywiście jest w tym miejscu ale u mnie w kupionych go nie ma. Dlaczego od razu zakładasz, że kręcące skoro może być tyle rozwiązać zaczynając od błędu programu, opóźnienia przerzucania danych na moje konto bo w moim koncie rzeczywiście go nie widzę. Widzę że jak wszędzie tak i tutaj pojawiają się fake kolesie 🤗👍😄

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Zupełnie nie tak

Opuść  stronę  Allegro

Wpisz  w  Google  Allegro Lokalne  i tam wejdź,  zaloguj sie.

Otwórz Moje  Allegro>> Kupione,( albo Licytowane)

Kliknij żółty  znaczek Czatuj. W ten sposób porozumiesz się ze  sprzedawcom.

Tyle  że  sprzedawca nic  już nie może  zrobić, towar jest  zablokowany dopóki nie  zapłacisz.

Będzie  zwolniony po 7 dniach.

Skoro nie chcesz zapłacić to nie płać.  Tylko sprzedawca będzie klął  ale nic Ci nie zrobi

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Jejku pomyliłem się  Ty już zapłaciłeś. Więc  napisz  sprzedawcy żeby nie  wysyłał.  Zwróci  Ci pieniądze  ale potrąci  opłatę  Allegro 4,9%  którą musi  zapłacić  bo już mu  Allegro potrąciło

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Prawdę mówiąc to jeśli prywatna osoba  to może nie chcieć  zwrócić  tak jak napisał  @xyz96 .  Tylko że  to elektronika, więc  z reguły powinien umożliwić zwrot  w  ramach tzw. gwarancji uruchomieniowej / rekojmi.

Więc  liczę na to że nie będzie robił  kłopotów jesli  zgodzisz się aby potrącił sobie  te %  dla Allegro

oznacz moderatorów
Harr
#7 Wielbiciel#

o to chodzi, że ja już zapłaciłem blikiem. Chciałbym jak najszybciej wycofać z powrotem te pieniądze i zablokować tą transakcję albo ją jakoś cofnąć.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Już 6 godzin ją wycofujesz, pewnie sprzedawca już dawno wysłał. Miałeś napisane 3 godziny temu, że na Lokalnie nie ma opcji zwrotu, że trzeba się skontaktować i odstąpić od umowy kupna. Zobacz niżej.

oznacz moderatorów
Harr
#7 Wielbiciel#

Skontaktowałem się ze sprzedawcą 5 minut po transakcji. wszystko już wiem przecież zakończyłem tą rozmowę naciskając guzik że temat został rozwiązany i zamknięty nie wiem dlaczego puszcza w takim wypadku kolejne osoby do dyskusji. 🤗👍😄 W każdym bądź razie dziękuję ślicznie za pomoc i życzę dużo sukcesów.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Znowu krecisz. Przez 6 godzin piszesz, że chcesz cofnąć transakcję, że nie masz jej w Kupionych, że chcesz ją zablokować, a teraz nagle się okazję, że 5 minut po zakupie się skontaktowałes i anulowales. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie nie ma opcji zwrotu przez Allegro. Skontaktuj się ze sprzedawcą i uzgodnijcie wszystko. Odstąp mailem od umowy jeśli to firma, otrzymasz zwrot wpłaty, jeśli prywatny sprzedawca, odstąpienia nie ma obowiązku uznać.

oznacz moderatorów
agamatu
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem nie widzę swojego zakupu nr:

 29519675-53de-11eb-8df4-bfa126c215a8

możesz mi pomóc i sprawić aby zakup był znów widoczny?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@agamatu Nie widzisz, bo go nie ma tam, gdzie patrzysz. Tu zobacz; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów
agamatu
#7 Wielbiciel#

tu też nie widzę swojego zakupu. To było kupione przez Allegro nie przez Allegro lokalnie. 

oznacz moderatorów