anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę zakupu w kupionych

Client:48030434
#7 Wielbiciel#

Ja również mam ten problem. Dokonałem wczoraj zakupu, który nie pojawił sie w kupionych.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48030434 Tu zobacz; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

Nie kupiłeś na Allegro, tylko na Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:48030434
#7 Wielbiciel#

Nic tam nie ma. Poza tym to sprzedawca z Chin więc to raczej bardzo nie lokalnie:)

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48030434 A z konta środki poszły?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48030434 Jeśli tam nie ma nic, to pewnie nie kupiłeś z tego konta. Posprawdzaj wszystkie swoje konta. Może też kupiłeś bez logowania, albo po zakupie usunąłeś przedmiot z kupionych.

oznacz moderatorów

Client:48030434
#7 Wielbiciel#

Kupiłem z mojego konta. Przyszły maile potwierdzające transakcje z allegro. Kwota zeszła z konta. Wszystko jest jak zawsze poza tym, że transakcji nie ma w kupionych.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48030434 Jak nie trafią do sprzedawcy to wrócą, zapytajmy może @_HolaOla_  @mr_oma  @la_nika  @nat_not 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48030434 Jeśli tak, to ukryłeś zakup. Gdybyś nie ukrył, byłby widoczny w Kupionych. O jego przywrócenie możesz poprosić tu @la_nika  @mr_oma  lub na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

to co kupił i od razu ukrył ??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48030434 widzę, że w ciągu ostatnich dni dokonałeś 3 zakupów. Jeden zakup z 24 lutego (godzina 12:50) został anulowany (tego samego dnia o godzinie 14:00). Również 24.02 kupiłeś ten sam produkt u innego sprzedającego o godzinie 12:57, ta transakcja przeszła pomyślnie i przesyłka została do Ciebie nadana 24.02. Masz jeszcze jeden zakup z wczoraj, ale myślę, że Twój problem był związany z tymi dwoma transakcjami z 24 lutego, czy teraz wszystko się wyjaśniło? Jeżeli powinien tam być jeszcze jakiś zakup to prześlij proszę zrzut ekranu z wiadomością o wpłacie od nas 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:48030434
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. Wygląda na to, że przy usuwaniu transakcji która nie doszła do skutku, zniknęła też transakcja dokonana. Poprosiłem o przywrócenie usuniętych i wróciła na listę również zaginiona transakcja dokonana. Dziękuję bardzo problem rozwiązany.

Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48030434 Czyli jednak ukryłeś zakup.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48030434 cieszę się, że problem rozwiązany 🙂
Pozdrawiam serdecznie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów