anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie widze swoich ofert

katarzynabw0
#7 Wielbiciel#

wchodze na konto i nie widze swoich ofert tylko przekierowanie na allegro lokalnie , a tam nie mam wystawionych, wszystko wystawiam na starych zasadach , jedyna opcja aby zobaczys swoje oferty to aplikacja sprzedaz allegro na telefonie . 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

katarzynabw0
#7 Wielbiciel#

owszem w ten sposob tez je  znajde ale wczesniej wchodzac na konto  w zakladke moje oferty moglam zobaczyc wszytskie swoje oferty  trwajace ,zakonczone . a teraz tego nie ma tylko przekierowanie na allegro lokalnie gdzie nie wystawiam.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

wszystkie oferty wystawiasz na allegro lokalnie więc w czym problem?

oznacz moderatorów

katarzynabw0
#7 Wielbiciel#

wystawiam na  normalnym allegro nie na allegro lokalnie , gdyby moje  oferty znalazly sie jakims cudem na allegro lokalnie to byly by tam pokazane , wchodzac na allegro lokalnie pokazuje mi ze nie mam tam aktywnych ogloszen  , moje pytanie brzmi gdzie znjade swoje oferty ktore sa aktywne ,niedawno dodane nowe , wczesniej wchodzilam w moje oferty i moglam je usuwac , edytowac ,wystawiac na nowo czy chocby spojrzec ile osob je obserwuje lub licytuje a teraz poprostu ich nie widac . wszystko sie zaczelo jak te cholerne allegro lokalnie weszlo 😞

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

W zamyśle allegro jest dla firm, a allegro lokalnie dla userów indywidualnych. Z grubsza i generalizując.

oznacz moderatorów

katarzynabw0
#7 Wielbiciel#

ok to w takim razie dlaczego wchodzac na allegro lokalnie pokazuje mi ze nie mam aktywnych? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@katarzynabw0 Napisz na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

Zaraz będziesz wiedziała, w czym problem.

oznacz moderatorów

katarzynabw0
#7 Wielbiciel#

ok sprobuje napisac , dziekuje  za pomoc pozdrawiam .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kytorr Nie, po zmianie regulaminu Lokalnie sprzed kilku dni, Lokalnie jest także dla firm.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Jasne, zgadzam się, ale zamysł był żeby raczej oddzielić firmy od ind sprzedających. Jak mówiłem odrobinę generalizując.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Żadnej oferty nie wystawia na Lokalnie.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

to już chyba kwestia dla supportu.

oznacz moderatorów