anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niekompetentny pracownik allegro

lafoke
#8 Zapaleniec#

Od godz 11 pracownik allegro na messenger nieudolnie pomaga mi, każe przesyłać ekrany, a potem na nie nie patrzy i każe mi wybierać opcje, których na tych ekranach nie ma. 3 godziny to trwa.

Poprosiłam o zmianę tej osoby i cisza. Gdzie można złożyć skargę?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

br.
#21 Demiurg#

Skargę na kompetencje pracowników Allegro powinieneś złożyć do Luxemburga, namiary są dostępne w internecie.  Natomiast skargi do Poznania nie napiszesz bo wszysstkie namiary, kontakty są tajne, niedostępne.

ps. możesz pisać po polsku, oni przetłumaczą...

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@lafoke 

A co tam potrzeba, może jakoś doradzimy 🙂

oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

Jestem na allegro wiele lat i nieraz to robiłam. Ustawiłam nowy adres wysyłki. Nie mogę dziś podpiąć paczkomatu. Najpierw nie pokazywał nic w okolicy (a jest), potem pokazywał miasto 200 km od tego miejsca.

 

Odinstalowalam apke. Sprawdziłam na stacjonarnym. To samo.

 

Znam dokładny adres paczkomatu, ale nie było żadnej lupki.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@lafoke Nihil novi😧

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nawet na 100% nie określisz czy to bot czy człowiek. Większość spraw łatwiej tu wyjaśnić, moderatorki szybciej działają niż cały botowo-kopiująco-wklejający zespół tam. Ale fakt że nie wszystkim mogą się zająċ Jeśli sprawa nie dotyczy blokady to jest szansa na szybsze rozwiązanie jej tu.

oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

kurdę, pokłóciłam się z botem😂

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Boty się gubią na prostych pytaniach, na przykład dwa razy dwa - ile?

A jeśli chodzi o paczkomat to znajdź numer potrzebnego paczkomatu na stronie InPost  i wpisz numer, nie adres.

oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230725_185050_com.gspace.android.jpg

 Nie mam okna, żeby cokolwiek wpisać. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lafoke Opisz proszę dokładnie, na czym polega problem. Postaram się pomóc. 🙂 Co to jest za zakładka? Korzystasz z aplikacji czy z przeglądarki? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

 

Wybrałam aukcję, chciałam zmienić adres wysyłki na ten wprowadzony dziś. Nie byłam w stanie wybrać żadnego rodzaju darmowej dostawy. W rej okolicy są paczkomatu, znam adres, ale pokazywała mi sie okolica bez żadnego i bez lupki. Po interwencji pracownika allegro zaczęła mi się pokazywać Nidzica, czyli ok. 200 km dalej. Ale też bez lupki.

 

Co ciekawe, ten adres mam juz wprowadzony na mamę, a dziś wprowadzilam na tatę, z jego nr tel. 

 

Przez 3 godziny pracownik gadał jak bot, a jak poprosiłam o zmianę osoby, to zamilkł i nie przyszła zwyczajowa ankieta na messenger.

 

Problem jest nierozwiązany.

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lafoke Z tego co widzę, to rozmowa została przerwana, ponieważ nie udzieliłaś odpowiedzi. Doradca prosił o przesłanie zrzutów poszczególnych kroków, jakie wykonujesz (nie tylko już z samej mapki, ale również kroki, które podejmujesz przed przejściem do samej mapki). Dodaj proszę te zrzuty tutaj lub wyślij je na adres spolecznosc@allegro.pl podając w wiadomości link do wątku. Skieruję Twoje zgłoszenie do działu technicznego.  🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

No nie, ja te zrzuty wysłałam krok po kroku i znów zostałam o nie poproszona.

 

Poprosiłam o zmianę osoby, gdy kazał mi wybierać opcje, której nie miałam, co było widać na zrzucie.

 

Czemu Pani pisze niezgodnie z prawdą? Gdyby nie dane osobowe, to wrzucilabym tę 3-godzinną rozmowe tutaj. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@lafoke jakby to ująć i jedni i drudzy reprezentują sobą podobny poziom merytoryczny - betonu w kompetencjach 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Na messengerze nie odpisuje bot tylko odpisuje żywy człowiek .

 

Możesz złożyć reklamacje lub skargę na doradce

oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

Jak?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@lafoke Wysyłasz skargę na piśmie na adres głównej siedziby Allegro, dział personalny i opisujesz zwoje niezadowolenie i całą sytuację.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

w XXI w reklamacji listem?😂

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@lafoke  napisał(a):

w XXI w reklamacji listem?😂


Tak, takie rzeczy załatwia się listem i nawet sobie nie wyobrażasz, jak jest to skuteczna metoda w XXI wieku. Jako ciekawostkę dodam, że w Japonii bez pieczątki, podpisu i papierka nic nie załatwisz w urzędzie - ot co, dowód na papierze ma swoją moc. Mnie też ostatnio zlała jedna z większych firm w Polsce. Przez kilka miesięcy jakbym kontaktował się z murem. Natomiast na pismo odpowiedzieli w godzinę od jego otrzymania i sprawa została załatwiona.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@lafoke  zamów kontakt telefoniczny lub wejdź na czat z allegro pojawi się konsultant i napisz że składasz reklamacje lub skargę na pracownika 

 

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów