anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niepoprawny zwrot

Client:37521973
#7 Wielbiciel#

Witam, mam taką sprawę. 

Chciałem wykonać zwrot drukarki którą kupiłem. W tym celu wybrałem możliwość zwrotu przez inposta. Gdy poszedłem i próbowałem włożyć paczkę, okazało się że się nie zmieściła. Więc wyjąłem ją i zamknąłem drzwiczki. Po czym anulowałem etykietę . Natomiast w allegro nie mam już opcji zwrotu. Co w takim przypadku zrobić? Jak napisałem do kupującego to powiedział, że trzeba się dogadać z allegro, bo jak mu wyślę innym kurierem to Allegro tego nie zobaczy, nie odnotuje w systemie. Co robić? Gdzie pisać? Proszę o poradę. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pabie podadza link do odpowiedniego formularza zakladki etc

@Client:37521973 a ty wygooglaj sobie wielkosci skrytek inpost paczkomat i pomierz pudlo cobys wiedzial w jaki gabaryt wlezie a b c od najmniejszej do najwiekszej albo jak w rzadna to trza bedzie allegro o etykiete poczty polskiej prosic

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37521973 skontaktuj się proszę poprzez ten formularz i opisz sytuację. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:37521973
#7 Wielbiciel#

A możesz mi powiedzieć co dokładnie kliknąć? Przekierowuje mnie do strony "Skontaktuj się". Mam tam 'Często zadawane pytania - Jak zwrócić zakup' ale nie mam tam opcji żeby gdzieś napisać. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37521973 Kupuję > Dostawa, zwrot towaru i reklamacja > Zasady reklamacji i zwrotu towaru

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów