anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nierzetelny sprzedawca doprowadził do usunięcia negatywnego komentarza bez mojej zgody.

MAMY ROZWIĄZANIE!
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Kupiłem trochę podzespołów od pewnego sprzedawcy. Zapłaciłem natychmiast. 
Najpierw byłem zwodzony przez ok. dwa tygodnie, potem wszcząłem dyskusję w której sprzedawca odpisał że dziś wysyła. Skłamał. Nie wysłał. Trzy dni później przesyłka wciąż nie była wysłana. Zamiast tego dostałem częściowy zwrot pieniędzy za część zamówionych podzespołów które rzekomo uległy uszkodzeniu podczas pakowania. Jest to bzdura, podzespoły były tego rodzaju, że aby je zepsuć to chyba pod tramwaj trzeba podłożyć. Ponadto zwrot nastąpił bez żadnego kontaktu ze mną. 
Gdy dostałem informacje o zwrocie natychmiast napisałem sprzedawcy że w takim razie rezygnuję z całego zakupu bo niekompletne zamówienie jest dla mnie bezużyteczne. Zlekceważył to i mimo braku mojej zgody wysłał niekompletne zamówienie. Napisałem że nie przyjmę paczki i żądam zwrotu całej kwoty jaką zapłaciłem.  I tak to trwało jeszcze parę dni. W końcu wczoraj wystawiłem sprzedawcy negatywny komentarz. 
Tymczasem dziś dostałem na maila powiadomienie że ten komentarz który rzekomo ów sprzedawca mnie wystawił został za jego zgodą usunięty. Wynika z tego że ów sprzedawca skontaktował się z allegro podając się za kupującego, i oszukując w ten sposób allegro doprowadził do usunięcia komentarza. Wszedłem w komentarze tego sprzedawcy i zorientowałem się że negatywy które otrzymał w ciągu ostatnich kilku dni poznikały. Teraz się zastanawiam co to za oszustwo. I czy przypadkiem ów nieuczciwy sprzedawca nie ma jakiegoś wspólnika wśród pracowników allegro. 
Szanowni moderatorzy, sprawa jest wysoce niepokojąca bo nie tylko świadczy o kombinatorstwie owego sprzedawcy, ale także podważa zaufanie do pracowników allegro. Jeżeli ktoś z Was zechciałby sprawę gruntownie zbadać, to ja prześlę wszelkie potrzebne informacje. Takie praktyki definitywnie należy ukrócić a wobec winnych wyciągnąć konsekwencje. Allegro tylko w ten sposób może odzyskać moje zaufanie.

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45
mikeza
#20 Guru#

może temat drażliwy i stąd milczenie ??

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Też mi się to rzuciło w oczy. 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Usuwanie negatywów to teraz jakaś nowa moda. Kolejny użytkownik zgłasza tą praktykę: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/usunięcie-oceny/m-p/19119#M6207

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@glenmoranghie  

"" Dopiero co były 63 negatywy na jego koncie, a teraz znów jest 61. Czyli jego negatywy nadal znikają."
Kolejny negatyw zniknął. Teraz jest ich już tylko 60. "

 

może znikają bo minęło ponad 12 miesięcy?

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Nie, bo znikają te najnowsze.

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Negatywy wciąż znikają. Dwie godziny temu było 63, teraz jest tylko 60. 

oznacz moderatorów