anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwi Sprzedający

anka_2801
#7 Wielbiciel#

@mr_oma Zakupiłam jeansy ,które mają ,jak się okazało,źle powszywane nogawki. Wystawiłam negatywny komentarz ,że myślę iż są z odrzutu i poprosiłam o poinformowanie o tym w ogłoszeniu . I się zaczęło...8 połączeń ze strony sprzedającego (oferta na allegro) oraz 1 ze sklepy stacjonarnego (jak sprawdziłam) Nie rozumiem tego,pid ocenianym produktem wstawiłam zdjęcia tych "krzywych " nogawek. Zgłosiłam do Allegro.Proszę znowusz 4 połączenia od sprzedającego. Pytam się jak długo będę nękana? Czy Allegro coś z tym zrobi?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@anka_2801 tyle że komentarz to obsługa zamówienia a towar się ocenia jako produkt, czy złożyłaś reklamację czy od razu negatyw ? Wystarczyło wysłać na reklamacje i dopiero ocenić jak sprzedawca rozpatrzy reklamację ? czasem zdarzają się wady produktów a przy pakowaniu można przeoczyć 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

anka_2801
#7 Wielbiciel#

Sprzedający miał w ofercie 3 pary cena 69,90 

Nie mam czasu na latanie po dpd i odsyłanie towaru . Sama sprzedawałam i to w mojej pracy było prìorytetem sprawdzanie towaru

 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@anka_2801 to proponuję następnym razem udać się do stacjonarnego sklepu, przy zakupie online trzeba się liczyć że trzeba dokonać zwrotu czy reklamacji i coś odesłać, takie życie 😞 

Co nie zmienia faktu że sprzedawca nie powinien wydzwaniać 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

anka_2801
#7 Wielbiciel#

Nie pierwszy raz kupuję przez Allegro . Zamówienia na  dużo większe kwoty. I nie było problemu. No cóż sprzedający kupił taniej to i taniej sprzedał...Wniosek ...będę kupować u tych Sprzedających,których już sprawdziłam.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

W pierwszej kolejności trzeba było skontaktować się ze sprzedającym, poinformować go, złożyć reklamacje, cokolwiek a nie wystawiać odrazu negatywa. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgłoś, niech zablokują takiego użytkownika: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

anka_2801
#7 Wielbiciel#
  • Już otworzyłam dyskusję ,żeby do mnie nie wydzwaniali.Zmieniłam ocenę sprzedającego na "łapka w górę" ale co do ocen przedmiotu bez zmian . Pierwsza taka sytuacja...a nie pierwszy raz kupuję odzież na Allegro. Ni cóż jak wszędzie jest różnica..uczciwy sprzedawca a "uczciwy"sprzedawca,który ...no cóż
oznacz moderatorów