anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy sprzedawca

MonBil
#9 Pomysłodawca#

[edycja] - sprzedawca oferujący perfumy. Po otrzymaniu, rozpakowaniu okazuje się, że to ordynarna podróbka. Nie odbiera telefonu. Zakup dokonany 17.12.2020 r. W ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się na jego koncie więcej podobnych ostrzeżeń - ten sam problem - podróbki i brak kontaktu.

Przestrzegam i jednocześnie proszę Allegro o zainteresowanie się sprzedawcą. 

Ja osobiście nie mam sentymentów dla osób oszukujących, więc niezależnie od finału - sprawa i tak trafi na policję.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

MonBil
#9 Pomysłodawca#

Wiem. Już raz podobnie załatwiałam sprawę (przetrenowałam art. 286 kk), jak moja mama kupiła w tzw. telezakupach maszynę do szycia (w rzeczywistości okazała się być zabawką).

Sprzedawca dopiero po wezwaniu na policję oddał pieniądze. A po drodze miałam kłopoty nawet z oddaniem maszyny - na adres skrytki pocztowej, niby nie dotarło i takie tam standardowe historyjki. Trochę poczekałam, ale załatwiłam zgodnie z prawem i skutecznie.

Jak to się mówi cezarowi co cesarskie trzeba oddać. Czyli świąteczne wybaczenie wybaczeniem w sercu, ale przestępstwo w ręce służb.

 

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@MonBil Popatrzyłem na jego statystyki i komentarze. Wynika z nich, że niedawno miał już zablokowane konto. Myślę, że po kolejnej dyskusji pojadą go z automatu. Na amen. I tu pytanie - założyłaś ją oczywiście..?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

MonBil
#9 Pomysłodawca#

MonBil_0-1608764438363.png

Tak

 

oznacz moderatorów

MonBil
#9 Pomysłodawca#

MonBil_0-1608767678115.png

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Zdjęcia widzimy dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora, na razie tylko Ty je widzisz. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

MonBil
#9 Pomysłodawca#

OK, Rozumiem. Wkleiłam screen strony z dyskusją, o którą pytać VRYKO.

Tak, założyłam dyskusję, mam bezczelną odpowiedź sprzedawcy, czekam na odpowiedź Allegro.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

To osoba prywatna z kontem zarejestrowanym na słupa, mogą mu nabimbać.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@MonBil Na razie chyba wywalono mu aukcje, ponieważ: "Ten użytkownik nic teraz nie sprzedaje." Co mnie dziwi - przy 71,4% i 10 negatywach od 17 grudnia, dalej nie ma zawieszonego konta. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Widać tak ważny parametr jak zadowolenie kupujących w jego przypadku jest wystarczający. Być może niebawem wznowi sprzedaż.

oznacz moderatorów