anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy sprzedawca

estakada77
#7 Wielbiciel#

Uważajcie na sprzedawcę [edycja]

W marcu zakupiłem u tego sprzedawcy dwa meble. Przesyłki dotarły do mnie uszkodzone i meble też były uszkodzone. Tego samego dnia złożyłem pisemną reklamację oraz telefonowałem do sprzedawcy. Zapewnił mnie, że reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie ustawowym i meble zostaną wymienione na wolne od wad. W 14 dniu od dostawy, kiedy to sprzedawca nie wymienił mebli i przestał odbierać telefony odstąpiłem od umowy. Kontakt ze sprzedawcą urwał się na dobre. Rozpocząłem dyskusję ze sprzedawcą w Allegro. Przepychanka i zwodzenie mnie trwało 1,5 miesiąca zanim sprzedawca odebrał sobie uszkodzone meble i oddał pieniądze. Nie warto kupować u [edycja]

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@estakada77 Stosowny komentarz, żeby ostrzec innych,  oczywiście wystawiłeś?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

estakada77
#7 Wielbiciel#

Dwa komentarze bo były kupione dwa meble.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To wspaniale, że potrafiłeś zmusić sprzedawcę do postępowania zgodnego z zasadami, także za pośrednictwem dyskusji. Niestety, wielu sprzedawców na Allegro działa zgodnie z zasadami dopiero pod przymusem, wcześniej zbywają kupujących na wszelkie możliwe sposoby. Wystaw mu negatywny komentarz.

Ten sprzedawca informuje niezgodnie z prawem, że ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji i daje tylko 1 rok rękojmi na przedmioty nowe - ciekawe, co zrobi Allegro w tej sytuacji poza wyedytowaniem nazwy tego sprzedawcy i poza ewentualnym zgłoszeniem do odpowiedniego działu, które nie przyniesie żadnych rezultatów 🙂

oznacz moderatorów

estakada77
#7 Wielbiciel#

Gdyby nie dyskusja i pomoc Allegro to nie wiadomo jak by się skończyło.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@estakada77 My tu juz o takich zakupach pisaliśmy wielokrotnie  Pisaliśmy np żeby nie kupować drogich rzeczy ,żeby można stworzyć listę nieuczciwych sprzedawców itd Może zaczną kupujący myśleć i lepiej udać się do sklepu albo znaleźć siec  taką co odbierają reklamacje Życzę wszystkim jak najmniej problemów Oczywiście wystaw sprzedającemu "negatywa "

oznacz moderatorów

estakada77
#7 Wielbiciel#

Ten nieuczciwy sprzedawca [edycja] nawet z fakturą przysłał zasady postępowania w przypadku reklamacji i nawet były one zgodne z ustawą konsumencką. Co z tego jak to puste słowa

oznacz moderatorów

estakada77
#7 Wielbiciel#

W sklepie tych rzeczy nie kupił bym. Meble jechały z Belgii.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@estakada77 A efekt jaki jest ? nerwy i brak mebli nadal !!!!

oznacz moderatorów

estakada77
#7 Wielbiciel#

Dlaczego z mojego pierwszego wpisu zniknęła nazwa nieuczciwego sprzedawcy [edycja]?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@estakada77 Usuwamy loginy użytkowników, jeśli nie biorą oni udziału w dyskusji, a co za tym idzie nie upublicznili ich samodzielnie na forum.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

estakada77
#7 Wielbiciel#

Każdy powinien znać Longin nieuczciwego sprzedawcy aby nie dać się nabrać. Inaczej takie wątki nie mają sensu

oznacz moderatorów