anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa cena za Allegro Smart! dla kupujących

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Od 21 listopada 2022 r. zmienimy minimalną cenę zakupu umożliwiającą skorzystanie z darmowej wysyłki:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Dodatkowo cena za za wykupienie rocznej subskrypcji Allegro Smart! wzrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Za subskrypcję miesięczną zapłacicie tyle samo, co do tej pory, tj. 10,99 zł.

Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach. O jej zakończeniu powiadomimy Was mejlowo. Od 21 listopada od godz. 9:00 subskrypcję przedłużycie samodzielnie.

Nowe zasady Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cmdr W ramach Allegro Smart występuje limit subskrypcji. Polega na tym, że możesz wykupić usługę maksymalnie na okres 12 miesięcy i 15 dni (liczone od dnia zakupu pierwszego pakietu). Masz opłacony Smart! od 7 grudnia 2021 roku, w tej sytuacji Smart! możesz przedłużyć na 14 dni przed końcem opłaconego okresu, czyli najwcześniej 23 listopada 2022 roku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cmdr
#7 Wielbiciel#

dziękuję, wielka szkoda. Szkoda, że nawet rezygnując dzisiaj z subskrypcji nie mogę jej kupić na nowo. 

oznacz moderatorów

Hasiok
#7 Wielbiciel#

Witam.  Posiadam smarta aktywnego do stycznia 2023, chciałbym przedłużyć na kolejny rok , niestety nigdzie nie mogę znaleźć opcji wykupienia przedłużenia. 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hasiok już wyjaśniam 🙂 Usługę Allegro Smart! można wykupić maksymalnie na okres 12 miesięcy i 15 dni (liczone od dnia zakupu pierwszego pakietu). Dlatego nie widzisz możliwości przedłużenie Smart! na kolejny rok. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

joacHIM2114
#6 Pionier#

Zgodnie z tym co napisała moderatorka @la_nika, dziś miałbyś ostatnią możliwość na rezygnację i próbę ponownego zakupu ACZKOLWIEK

joacHIM2114_0-1667818488500.png

Dwa tygodnie, ja mam Smarta do 21 listopada ALE jednak nadal nie mam możliwości przedłużenia, czy to ktoś raczy mi wytłumaczyć?
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 




oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@joacHIM2114 już wyjaśniam - Twój Allegro Smart jest opłacony do 6.12.2022 roku, natomiast 7.11.2022 złożyłaś wypowiedzenie, więc obowiązuje 14 dni wypowiedzenia - do 21.11.2022r. (godzina 23:59). W okresie wypowiedzenie nie można przedłużyć Smart!, więc taka możliwość pojawi się na Twoim koncie 22 listopada 2022 roku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kshycho83
#8 Zapaleniec#

Nie ładne zachowanie ze strony allegro. Po pierwsze promowanie ludzi z kartami, nie każdy posiada kartę aby dodać aby przedłużyło automatycznie, to samo można było zrobić aby przedłużyło automatycznie i obciążyło rachunek który się płaci prowizje.

Szybka zmiana regulaminów, sam miałem na 2 lata, a teraz się nie da.

I zmiana przed grudniem bo połowa osób pewnie ma tak wykupiony bo zawsze promocje były wtedy i każdy kupował.

Inny portal na S.. jakoś ma darmowe wysyłki bez abonamentu i się jakoś da.

oznacz moderatorów

joacHIM2114
#6 Pionier#

Czyli zorientowałam się o kilka godzin za późno, szkoda

dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów

AnnaKlucz112
#1 Nowicjusz#

Hej @la_nika

Kiedy będe mogła przedłużyć allegro smart, kiedy obecny pakiet mam do 7.12.2022? I czy będzie opcja na "starych warunkach"?

Na ten moment nie pojawia mi ssie możliwość wykupienia a jest już 30 dni przed końcem

oznacz moderatorów

Client:44574039
#7 Wielbiciel#

Rozmawiałem dzisiaj z panią z Allegro która mnie poinformowała że opcja przedłużenia pojawi się u mnie na 2 tygodnie przed końcem poprzedniej subskrypcji w moim wypadku 14 listopada (28 kończy mi się poprzednia subskrypcja) Oczywiście zapłacę po starej cenie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaKlucz112  Hej 🙂 najwcześniej będziesz mogła go przedłużyć 23.11.2022, więc już na nowych warunkach. Ta możliwość pojawi się na 14 dni przed końcem ostatniego opłaconego okresu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

joacHIM2114
#6 Pionier#

pozostaje kombinowanie tak jak to zrobiło Allegro, polecam zakładanie nowego konta

mogliby chociaż zwrócić uwagę na osoby które kupowały w promocji Allegro Smart rok temu bo wiadomo że było ich wiele i wprowadzić zmiany od nowego roku albo nie wprowadzać nowego limitu zmniejszonego z 60 na 15 dni po cichu, w tym wypadku to jest wykorzystywanie zaistniałej sytuacji

brawa dla strategów portalu i współczuje sprzedającym, którzy będą otrzymywać większe zamówienia, ażeby kupujący tylko dobił minimalnej kwoty, a przez to też więcej zwrotów z tego tytułu

oznacz moderatorów

adam_konin
#8 Zapaleniec#

Wystarczy wykupić smart dzień przed wprowadzeniem nowego regulaminu np. na konto brata, siostry, mamy, taty, dziecka. Rok na starych zasadach, bezcenne. Rodzina jest najważniejsza!

oznacz moderatorów

VD_VD
#8 Zapaleniec#

Zróbcie za 100 co się bedziecie rozdrabniac. A i tak wystawią 99,99 żeby smart ominąć. Dodasz 2 produkty 1 zwrócisz dlaczego sprzedawca robi zwrot potrącajac przesyłkę? I tak w statystykach ile zaoszczędzisz. A tak naprawdę kupując badziewie to wy tracicie na zwrotach, a nam rozliczają przesyłki z zwrotu. Smart chyba nie działa. Zróbcie porządek na aukcjach. I może zapytajcie kupujących czy zgadzają się na taką ofertę. Drugą sprawę dlaczego sprzedawca z "Chin" ma oferty smart, że np. " Środa dostawa". A okazuje się że 3 tygodnie. Może abonament na zakupy wprowadzić? To wszyscy będą wiedzieli. Smart- tania firma "Dpd" to na co was stać.  Na "DHL i UPS" oraz " Inpost kurier"  Nie

oznacz moderatorów

Saracella
#2 Obserwator#

No czyli podsumowując najlepszą opcją dla klientów posiadających obecnie smart, jest wypowiedzenie umowy i oczekiwanie na zwrot środków. I założenie nowego konta, z którego kupią przed 21 listopada smarta na starych zasadach. Więc zapłacą 49 zł i będą mieli konto na kolejny rok. Dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów

adam_konin
#8 Zapaleniec#

Czas wypowiedzenia 14 dni, ładnie się Państwo zabezpieczyli.... Nie zdążysz wypowiedzieć umowy przed czasem, chwycą cię już nowe zasady.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@......... czytam i nie wierzę , przecieram oczy  9 STRON WPOSÓW !!!  o 10 zyla , jeszcze miesiąc ... no może dwa i litr beni tyle będzie kosztował.

oznacz moderatorów

adam_konin
#8 Zapaleniec#

Czytasz i widzisz tylko 10 ziko? Słabo coś u ciebie z tym czytaniem. Przejrzyj dyskusję raz jeszcze o co właściwie chodzi,.na bank nie o 10 zyla.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@adam_konin patrzę , patrzę w Twoje oczy i w idzę w jednym 5 zyla a w drugim ..... hmmm widzę też 5 zyla , razem 10 ... dobrze liczę ?😁

oznacz moderatorów

pitersmx
#7 Wielbiciel#

 Chodzi o zasady a nie o 10 zł.

Osobiście nie robi mi to większej różnicy czy smart na rok bedzie kosztowal 50 czy 60 zł, a jedynie o to, że wprowadzają zmiany w taki sposób i z takimi terminami, aby nikt przypadkiem nie miał możliwości przedłużenia konta na starych zasadach.

 

Pójdą po rozum do głowy jak Shopi pi pi im klientów odbije.

oznacz moderatorów