anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa cena za Allegro Smart! dla kupujących

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Od 21 listopada 2022 r. zmienimy minimalną cenę zakupu umożliwiającą skorzystanie z darmowej wysyłki:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Dodatkowo cena za za wykupienie rocznej subskrypcji Allegro Smart! wzrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Za subskrypcję miesięczną zapłacicie tyle samo, co do tej pory, tj. 10,99 zł.

Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach. O jej zakończeniu powiadomimy Was mejlowo. Od 21 listopada od godz. 9:00 subskrypcję przedłużycie samodzielnie.

Nowe zasady Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214

Saracella
#2 Obserwator#

Ale jakie ma znaczenie te 14 dni? Ważne żeby na nowym koncie kupić przed 21 listopada?

oznacz moderatorów

45282204
#1 Nowicjusz#

Witam chciałabym przedłużyć allegro smart, lecz nigdzie nie mogę znaleźć zakładki aby to wykonać, w takim razie gdzie mogę przedłużyć na kolejny rok?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na kolejny rok, allegro ograniczyło możliwość przedłużenia, można było 60dni przed końcem aktywnego >teraz 14dni a ma to związek z zmianami od 21.11, Zrobisz to tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-smart

oznacz moderatorów

Krzysztof88881
#8 Zapaleniec#

Trochę słabo że zmieniają się stawki od 21 listopada. A już teraz zablokowana możliwość przedłużenia Smart na dotychczasowych zasadach na kolejne lata.  Chciałem opłacić po staremu do 2026 nawet i nie ma możliwości.  Gdybym wiedział wcześniej to bym zawczasu opłacił do 2030. Bez tytułu.jpg

 

oznacz moderatorów

adam_konin
#8 Zapaleniec#

Nie pomyślałeś choć przez chwilę (pewnie gdzieś w ukryciu) żeby przedłużyć tego 'smarka' do 2050? ...

oznacz moderatorów

Krzysztof88881
#8 Zapaleniec#

Gdybym wiedział - nawet do 2060. Tym bardziej że rodzina konto przejmie 

oznacz moderatorów

marylka2902
#1 Nowicjusz#

termin ważności mojego allegro smart kończy się 22 grudnia ale już teraz chcę zapłacić za przedłużenie za kolejny rok - dlaczego nie mogę tego dokonać teraz ??? jestem emerytką ,sporo kupuję na allegro i utrzymanie starych zasad byłoby dla mnie bardzo korzystne ,dlatego bardzo proszę o możliwość zapłaty za kolejny rok już teraz i utrzymanie zasad,które obowiązywały mnie do tej pory !!! bardzo,bardzo proszę 🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlatego że teraz możliwe jest to 14dni przed końcem obecnego.

oznacz moderatorów

marylka2902
#1 Nowicjusz#

to jest bardzo niesprawiedliwe , bo bardzo niekorzystnie zmieniają się zasady a gdyby można było zapłacić teraz to obowiązywałyby stare zasady

oznacz moderatorów

pavlac
#7 Wielbiciel#

Normalnie robicie dziadostwo, ale ten numer to szczyt chamstwa przez Allegro.

Dziękuję, dobranoc.

oznacz moderatorów

adam_konin
#8 Zapaleniec#

Podsumowując, jeśli allegro zależałoby na równym traktowaniu swoich użytkowników dałoby możliwość każdemu przedłużyć smarta maksymalnie do 20.11.2023, czyli do roku po wprowadzeniu nowych zasad usługi smart. Kowalski zakładając 20.11.2022 konto na allegro i wykupujac smarta na rok będzie go mieć przez rok na dotychczasowych zasadach, Nowak użytkownik z wieloletnim stażem posiadający smarta np. do 13.02.2023 nie przedłuży go na rok bo jest blokada ze względu na wprowadzenie nowyxh zasad tej opcji.

 

oznacz moderatorów

Client:41301716
#3 Debiutant#

Czy jest możliwość opłacenia Allegro Smart wcześniej niż 15 dni od zakończenia jdnorocznego okresu?
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro celowo to zmieniło, kiedyś można było 60dni przed końcem aktywnego>teraz 14dni.

oznacz moderatorów

allenets
#7 Wielbiciel#

Jedyne wyjście to poprosić kogoś z grupy rodzinnej Allegro Family, aby wypisał się z mojej grupy i zakupił na siebie Smart-a jako organizator nowej grupy. Jeśli komuś zabrakło kilka dni/tygodni do możliwości przedłużenia swojego Smart-a przed 21.11 g. 9 to warto tak zrobić. 

oznacz moderatorów

romcioall
#7 Wielbiciel#

pragnę wcześniej opłacić następny rok SMART - jak tego dokonać dziś? (po starych zasadach ...)

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@romcioall możesz przedłużyć 14 dni przed wygaśnięciem obecnej subskrypcji.

Pisali, że można założyć nowe konto i tam wykupić

oznacz moderatorów

bredny
#8 Zapaleniec#

Witam, mam aktywny pakiet Allegro Smart do maja 2023. Jak wiadomo od 21 listopada wchodzi nowy cennik. Czy mogę przedłużyć swoje konto po starych cenach i możliwościach? Miałem płatność kartą, która jest już niewidoczna. A ja samemu nie mogę przedłużyć Allegro Smart.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, nie możesz przedłużyć można 14dni przed końcem aktywnego.

oznacz moderatorów

dariutka
#7 Wielbiciel#

U mnie 15 dni przed końcem obecnej

Przykro że w tam tym roku bez problemu było można przedłużyć za fajna cenę a teraz zonk..

  •  
oznacz moderatorów