anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe informacje na temat dyskusji od pracowników Allegro

jolantab
#9 Pomysłodawca#

Rozpoczęłam dyskusję ze Sprzedającym.

15 dnia dyskusji, ALLEGRO zamknęło tą dyskusję jako rozwiązaną, absolutnie bez mojej zgody.

Po zgłoszeniu problemu dowiedziałam się, że:

-  "Dyskusja została zakończona ponieważ nie odezwała się Pani w niej" - moja ostatnia odpowiedź w dyskusji była dzień wcześniej.

na moje pytanie czy są ramy czasowe na odpowiedź w dyskusji

-" Pani czas na odpowiedź nie jest ograniczony, niemniej jednak jeśli sprawa nie zmierza do wyjaśnienia, możemy taką dyskusję zakończyć."

Moja prośba o wskazanie w regulaminie takiego zapisu

-"Kwestie te nie są uregulowane w naszym regulaminie. Takie decyzję możemy podjąć jeśli widzimy, że problem dyskusyjny został rozwiązany lub nie zmierza ona do jej wyjaśnienia. "

Czyli moi drodzy, ramy czasowe dyskusji określone na 30 dni, są chyba już nieaktualne.

Allegro w każdej chwili może taką dyskusję zamknąć, i oznaczyć problem jako rozwiązany.

Pięknie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

Tak to kwestia zmian sprzed miesiąca, jesli sprzedawca dokona pewnych czynnosci np zwroci kase etc to allegro moze automatycznie zamknac dyskusje napisz lepiej czego dotyczyl spor

oznacz moderatorów

jolantab
#9 Pomysłodawca#

nic się nie zadziało.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jolantab A problem rozwiązany? 

oznacz moderatorów

jolantab
#9 Pomysłodawca#

No właśnie nie jest rozwiązany

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To widać że coś nie zadziałało, zapytajmy moderację> @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ ale odezwą się jutro. Możesz także napisać: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2c798b65-a629-4d86-8fde-ab93de1c4166

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nadal nie wiadomo co za problem 

Mozliwe ze allegro uznalo go za rozwiazanego bo sprzedawca zlecil ci zwrot srodkow etc bez info nie doradzimy co i za co ci zamkneli 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jolantab sprawdzę tę sytuację, czy możesz podać mi numer tej dyskusji?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów