anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obraźliwe komentarze

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

Screenshot_2020-09-22-23-14-19-084_com.google.android.gm.jpg

Screenshot_2020-09-22-23-14-37-113_com.google.android.gm.jpg

 Witam, załączam mój komentarz i odpowiedź sprzedającego. Można gagatka gdzieś zgłosić? Jak allegro usunie wypowiedź to inni nie będą widzieli co to za typ 🤔 Jak to jest z tym zgloszeniem mnie na czarną listę? Na jakiej podstawie inni sprzedający mnie zablokują? 

oznacz moderatorów
73 ODPOWIEDZI 73

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@__RPM_  Nie masz racji. Faktura na osobę fizyczną nie pozbawia tej osoby prawa do zwrotu. Kobieta miała prawo zwrócić. Firma nie ma takiego prawa. 100 złotych za otwarcie klapki, to też lekka przesada.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@__RPM_ czytaj ze zrozumieniem. Faktura była na osobę FIZYCZNĄ, a to jest to samo co klientka kupiłaby na paragon. Nadal jest konsumentem i nadal może korzystać z przysługujących jej praw. Więc niestety, ale Ty nie znasz przepisów i piszę to jako sprzedawca, żeby nie było, że jestem jakimś fanatycznym kupującym 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podobno teraz już nie będzie problemów z tzw, stroną techniczną(bo "baba"). Wyjaśnia to RPD. że teraz bierzesz pigułkę i już jesteś dziadem i ogarniasz sprawy techniczne.

oznacz moderatorów

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

PS. Mojemu "dziadowi" też dałam drukarkę do sprawdzenia, bo mówię kurde może faktycznie źle coś robię. Sprawdził sam na swoim telefonie, to samo co u mnie... Chyba wyzwę mojego dziada od ułomów. Toż on psuje renomę wszystkich technicznych.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:37618139 Takie podstawowe pytanie: drukarka oczywiście była naładowana, a jej oprogramowanie na telefon pobrane i zainstalowane?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere tak, zdjęcia wychodziły w paski. Wysyłałam je dwukrotnie sprzadającemu. Myślałam że może pomoże zidentyfikować problem. Nie potrafił powiedzieć nic poza tym że robię coś źle. Chłopak zainstalował drukarkę na swoim telefonie, ponownie kalibracja i zdjęcia nadal w paski. Sprzedajacy nie chciał przyjąć reklamacji bo towar sprawny więc poprosiłam o przyjęcie zwrotu. Reszta już opisana... Sytuacja sytuacją. Sprzedający wyznaczył cenę, ja zapłaciłam. Sposób wypowiedzi - dla mnie nie do przyjęcia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W paski drukowało jak się samemu uzupełniało, (nie umiejętnie) toner, albo był już zużyty wałek.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 To jest drukarka kieszonkowa, którą drukujesz bezpośrednio z telefonu😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli wszystko mniejsze😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:37618139 Czy wyglądało to mniej więcej tak, jak na fotkach zamieszczonych w dalszej części tej https://amaryllisrue.blogspot.com/2019/10/huawei-pocket-photo-printer-review-cv80.html recenzji?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere tak właśnie takie paski. Aplikacja była pobrana ze sklepu Play po zakupie drukarki więc zakładam że była to aktualna wersja oprogramowania. Faktycznie ludzie na tym blogu mają jakieś "poboczne" propozycje co do poprawy jakości wydruku ale o ile dobrze zrozumiałam to nie robiłam niczego źle podczas próby wydruku?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:37618139 Aktualna to słowo trochę na wyrost, bo ostatnia wersja aplikacji jest z czerwca 2019.
Z tego co wyczytałem, to te linie spowodowane są kiepską jakością papieru (być może ten dostarczony z drukarką już swoje odleżał i zaczął się degradować). Ktoś tam wspomniał w komentarzu, że zmienił papier na HP ZINK i jakość wydruków znacznie się poprawiła.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere co do aplikacji to żałuję że nie sprawdziłam jej ocen przed zakupem drukarki, ale cóż.. Ktoś też napisał że za dużo papieru, ktoś że trzeba zresetować.. Ale jak kupuje pełnowartościowy nowy produkt to oczekuje, że będzie działał bez magicznych sztuczek znalezionych w necie... Nadal jest dla mnie wielką zagadką ta sprawa.. Tak czy inaczej bardzo dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie, naprawdę po tej nieprzyjemnej przygodzie wiele dla mnie znaczy to zainteresowanie 🙂 co do samego sprzedającego.. komentarza już nie ma, ale co z tego... Inni kupujący nie zobaczą co ich czeka w razie potencjalnych problemów. I zostałam z kwestią jakiejś "czarnej listy stowarzyszenia" na którą mnie wpisano. Ech 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:37618139 mam wrażenie, że to "stowarzyszenie sprzedających", to jakaś nieformalna grupa handlarzy pokroju tego typa 🙂

oznacz moderatorów

Client:37618139
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte oby 😉 jakbym wiedziała to sama bym się wpisała na taką listę 😅

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:37618139 no widzisz jakaś korzyść jest🙂 facet uchroni cię przed zakupami u takich jak on😀

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:37618139 Nie ma za co:)
Tak ogólnie, to kiedyś natknąłem się jeszcze na takie drukarki https://allegro.pl/kategoria/akcesoria-fotograficzne-drukarki-fotograficzne-8851?string=hp%20sprocke... ale generalnie na temacie niespecjalnie się znam.

 
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37618139 Nie zostaniesz dodana do żadnej "czarnej listy stowarzyszenia", choć gdyby taka lista w ogóle istniała i byś się na niej znalazła, pisz tutaj śmiało, zadzaiałamy 🙂  Natomiast co do samego komentarza, to tak jak zauważyłaś,  został już usunięty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ale "czarna lista" jest.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Tak, jeśli potniemy ten cytat na pojedyncze słowa, to "czarny" też jest. Autorka pisała już, że nie ma problemu z tym, jeśli trafi na czarną listę tego sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów