anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocenione transakcje są rozbijane na pojedyńcze aukcje, które zapychają listę transakcji do oceny.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Witam serdecznie.

Z góry przepraszam jeśli założyłem temat w złym dziale.

Zauważyłem problem jak w tytule. Wygrałem 6 licytacji u pewnego sprzedawcy, zapłaciłem za wszystkie 6, co połączyło je w jedno zamówienie. Jako kulturalny kupujący, po niedługim czasie od otrzymania przedmiotów oceniłem sprzedającego (jedna ocena za całe zamówienie). Dzisiaj zauważyłem, że każda z tych 6 aukcji jest osobno widoczna na liście transakcji do oceny:

błąd ocen allegro rozbicie V2.png

 

Oczywiście nie da się już wystawić oceny takiej pojedynczej aukcji. Pojawia się jedynie napis "An error has occurred".

Zauważyłem też, że w podobny sposób rozbiło mi inne, ocenione już zamówienie, złożone z 6 wygranych licytacji. Obawiam się, że rozbije mi również inne zamówienia. Takie rozbijanie zamówień na nieocenialne pojedyncze aukcje jest bardzo uciążliwe, ponieważ żeby ocenić nowe transakcje trzeba przeklikiwać wielokrotnie przycisk "Pomiń ten zakup" 😤

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  przydałaby się deus ex machina.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

I słusznie każdy przedmiot musi, powinien mieć swoją indywidualną ocenę.

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Te przedmioty i tak nie mogą być ocenione (ocena produktu), bo nie były nowe, o czym zapomniałem wspomnieć wcześniej. Problem tkwi w tym, że te pojedyńcze aukcje są na liście transakcji do ocenienia (ocena sprzedawcy).

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Barzy_TPI, napisaliśmy do Ciebie mejlowo w tej sprawie. 🙂 Poprosiliśmy o kilka dodatkowych informacji, aby wyjaśnić to z działem technicznym.
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Chyba błąd okazał się być poważniejszy, niż wydawało się na początku, gdyż nadal występuje 😮

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

W końcu lista zakupów do ocenienia działa poprawnie 👌

Dziękuję za interwencję.

oznacz moderatorów