anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od tygodnia nie mogę sprawdzić i wejść do koszyka

Alfanel
#7 Wielbiciel#

Mam problem z koszykiem, nie mogę do niego wejść ani zrobić zakupów. Problem zgłosiłam dwa razy, ponad tydzień temu i nic. Cisza. Próbowałam wszelkich opcji, które miały pomoc w rozwiązaniu problemu - nic nie działa. Problem dotyczy zarówno aplikacji na tel jak i strony Allegro na laptopie. Najgorsze jest to, że nikt się nie spieszy z pomocą, odpowiedzią i rozwiązaniem tego problemu. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Alfanel Zaczekaj proszę na odpowiedź w zgłoszeniu numer 41067500. Dodam, że zgłoszenia są rozwiązywane w kolejności, w jakiej do nas trafią, zatem kolejne wiadomości mogą wprowadzić zamieszanie i wydłużyć czas oczekiwania na odpowiedź. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Alfanel
#7 Wielbiciel#

Jak długo mam czekać? Pabstwo sobie żartują? Od 26 marca nie mogę korzystać z Allegro. I zero odpowiedzi, zero reakcji. Każdy dzień uniemożliwiają y mi korzystanie z portalu oraz zakupów, za kazdy dzień zwłoki powinniście wypłacić rekompensatę. Nie mogę korzystać z pakietu Smart. Jestem zmuszona robić zakupy na innych stronach i placic za przesyłki. Poziom obsługi jest zerowy. Jedynie, co zrobiliście to zarejestrowaliscie zgłoszenie... Nic poza tym. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alfanel bardzo mi przykro, że tak długo czekasz na odpowiedź, przepraszam. 
Poprosiłam o jak najszybszą odpowiedź dla Ciebie w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pewnie nie pomoże ale nie zaszkodzi. Doświadczenie z pewną grą mnie nauczyło, że jak zwykłe czyszczenie ciastek nie pomaga to robisz tak- czyścisz ciastka, wylogowujesz i zamykasz przeglądarkę na 15 minut. Działało tam gdzie 10 zwykłych czyszczeń rady nie dało. Jak nie pomoże to standardowo allegro cos "udoskonaliło".

oznacz moderatorów

Alfanel
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, ale niestety nic nie pomaga... Zgadzam się też z tym "udoskonaleniem" 🤦‍:płeć_żeńska: bez komentarza... Od prawie 10 dni muszę robić pilne zakupy (chociażby dużo karmy dla zwierząt) na innych stronach i placic za przesyłki. Nie po to się ma pakiet "Smart". A zgłosiłam awarie 26 marca...

oznacz moderatorów