anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odblokowanie licytacji

Client:84655094
#7 Wielbiciel#

Witam,

Licytuje różne ubrania i wyskoczył mi komunikat, że muszę się z Państwem skontaktować w celu potwierdzenia, że to ja licytuje. Więc potwierdzam moje licytacje i proszę o odblokowanie możliwości licytowania.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Wiele osób się skarży na takie traktowanie ,czym więcej licytujesz jesteś tym bardziej jesteś podejrzany i system allegro ma Ci to za zle. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak się zdarza, więc musisz wysłać potwierdzenie.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84655094 widzę, że kontaktowałeś się już z nami w sprawie o numerze 33776139. Zaczekaj proszę na odpowiedź od doradcy. Tam będziesz mógł potwierdzić, że to Ty bierzesz udział w licytacjach. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Blokowanie w celu potwierdzenia tożsamości przy licytacjach większej ilości przedmiotów jest z jednej strony zrozumiałe (wyłapywanie licytujących dla zabawy) ale też może pozbawić szans wygrania oraz podbicia ceny tych co chcą rzeczywiście kupić . Licytacja ,taka prawdziwa to zwykle zaczyna się w ostatnich minutach i blokada w takim momencie pozbawia szansę na wygranie . Gdyby kupujący byli w jakiś sposób oceniani to można by takie blokowanie ograniczyć do osób ze słabym procentem w ocenach  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów