anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odebrałam paczkę, której nie zamówiłam

Client:50940572
#7 Wielbiciel#
  • Otrzymałam paczkę której nie zamówiłam musiałam odebrać i zapłacić co mam zrobić mam tylko imię i nazwisko i adres nadawcy nie wiem czy mi zwróci koszty co mam zrobić 
oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

serwis-texas
#19 Nestor#

Jak to przepis. Interpretacja i tak należy na końcu do sądu! Przychylam się jednak że można to wykorzystywać.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

exoryna nie może to być widzimisię odbiorcy , ani doręczyciela . Miałem przy odbiorze problem z kurierem , skończyło się ingerencją policji i ostatecznie weryfikacją zawartości . Paczka przyszła zagnieciona , a produkt wewnątrz wrażliwy . Ostatecznie towar nie ucierpiał bo sprzedawca mocno przyłożył się do pakowania czego nie byłem w stanie stwierdzić po zewnętrzynym wyglądzie , a kurier zamiast zaczekać 2 minuty stracił godzinę .

 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

exoryna Przyliżę Ci.

"Art. 74. Protokół o ubytku lub uszkodzeniu przesyłki"

O tym dokumencie mowa w artykule.

Nie ma tu nic o wydaniu przesyłki COD.

Możesz w przypadku COD odmówić przyjęcia, gdy zobaczysz uszkodzenie zewnętrzne, ale paczki nie dostaniesz przed opłaceniem.

oznacz moderatorów

Client:50940572
#7 Wielbiciel#

Przyslano mi torbę do wózka jak ja nie mam dzieci małych 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:50940572, tak, jak pisałam wcześniej, chcemy pomóc Ci rozwiązać tę sprawę. Napisaliśmy na Twój adres mejlowy. Sprawdź, proszę, swoją skrzynkę odbiorczą. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

BuZiA05
#2 Obserwator#

Witam jestem w podobnej sytuacji byłaby paniw stanie mi pomóc 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ależ pomyłek na tym Allegro się porobiło, czy nie było czasem wprowadzonych jakiś udogodnień ostatnio?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BuZiA05 doprecyzuj proszę, w czym możemy pomóc? Przyjąłeś i opłaciłeś przesyłkę, która nie była do Ciebie? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów