anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odesłanie towaru z tytułu rekojmy

Client:44688374
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, chciałabym zapytać o możliwość złożenia rekojmy obuwia. Jeden but był innego rozmiaru niż drugi i pozostałe 2 pary butów okazały się niepasujące. Informowałam sprzedawcę o tym fakcie już dość dawno tj 13.03.2022. W otwartej dyskusji. 

Chciałabym wysłać towar i otrzymać zwrot pieniędzy tylko nie wiem czy nie jest trochę za późno. Wg przepisów mam jeszcze tą możliwość i nie wiem co powinnam zrobić. Czy kontaktować się że sprzedawcą i zapytać na jaki adres odesłać buty? Czy mogę odesłać tylko tą parę z różnymi rozmiarami? Jakie pismo dołączyć i gdzie je umieścić czy wydrukowane w paczce z butami do wysłania czy też wysłane na maila sprzedawcy? 

 

Płatność 10.02.2022
Dyskusja otwarta 13.03.2022

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

br.
#21 Demiurg#

@Client:44688374  Przede wszystkim napisz co ustalono w dyskusji, zakończyła się,  czy może ostała porzucona, zapomniana przez dyskutantów?

Czy w dyskusji domagałaś się zwrotu wszystkich butów czy tylko tej niezgodnej pary?

Na normalny zwrot  z powodu rezygnacji termin dawno minął, ale reklamacja na tą pomyloną parę jest ciągle aktualna i sprzedający powinien się do tego odnieść.

Sprzedający ma prawo oddać pieniądze bez odsyłania butów więc wazne jest to co napisał w dyskusji.

Od tego zależy dalsze postepowanie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak rozwinęła się dyskusja?

oznacz moderatorów