anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odstępienie

slo1ba
#7 Wielbiciel#

Jak mam odstąpić od zakupu 

Zrobiłem kup teraz,  płatność kartą nie poszła,próbowałem 2 razy a sprzedający wymusza na mnie zapłatę zasłania się regulaminem 

Proszę o pomoc

Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Są trzy możliwości, każda tak samo ważna. Sprzedawca nie może wymuszać wpłaty.

 

  1. Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Jeśli nie płaciłeś, numeru konta nie podajesz. To wszystko.

oznacz moderatorów

slo1ba
#7 Wielbiciel#

Wchodząc w kupione ,nie mam kupionych

oznacz moderatorów

slo1ba
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@slo1ba Poszukaj u innego sprzedawcy skoro ten jest taki "niecierpliwy".

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A prawo daje ci w ogóle taką możliwość? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

slo1ba Jeśli z jakichkolwiek przyczyn  nie możesz sfinalizować transakcji po prostu nie rób nic .Sprzedający może powtarzam MOŻE wysłać do Ciebie grzeczne przypomnienie , ale w żaden sposób nie może wymusić finalizacji zakupu . Na wiadomość od sprzedającego odpisz w jej ciągu ,,rezygnuję ,,, będzie jednoznaczne z odstąpieniem od umowy . Ustawodawca nie określił jednoznacznie formy ani procedury rezygnacji z zakupu . 

oznacz moderatorów

slo1ba
#7 Wielbiciel#

dziękuję 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@RED napisał "będę kręcił gówno burzę na tym forum w dyskusjach i podam Cię do sądu"

11.05.2020 napisałeś do użytkownika @trzy33: "spotkamy się w Sądzie".

Czy rozprawa już się odbyła? Jaki zapadł wyrok?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

rozprawa to dopiero za rok będzie - tak działają  sądy

oznacz moderatorów