anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta z Chin

ewka_1612
#7 Wielbiciel#

Poniższa oferta ma znacznie niższą cenę niz cena rynkowa tej hulajnogi. 

Czy w tym przypadku może to być oszustwo?

Czy allegro zapewnia zwrot kosztów w razie gdyby sprzedający nie wysłał towaru lub wysłałby niezgodny z ofertą?

https://allegro.pl/oferta/scooter-g2pro-600-in-45-km-h-12531855966

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro zapewnia bezpieczne zakupy i w razie gdyby sprzedawca ci jej nie przysłał to możesz liczyć na zwrot środków z POK ,ale gorzej może być jak ci ją przyśle a ty nie będziesz z niej zadowolona . Zwroty czy reklamacje tam są kłopotliwe i kosztowne . Na forum było już sporo wątków na temat tych hulajnóg ,warto poczytać i się zastanowić nad takim zakupem.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@ewka_1612  zrobisz jak zechesz ja bym nie skorzystał oto niektóre z informacji sprzedającego

"Wysyłka zJinan, Chiny"

"Zakup przedmiotów wysyłanych z zagranicy może wiązać się z koniecznością zapłaty podatku VAT oraz cła. Zapoznaj się z warunkami dostawy oraz obowiązującymi regulacjami w tym zakresie"

"

ADRES DO REKLAMACJI

complaints
Bhuxsid112ko
662015 Oloxs
Chiny"
 
Adres do zwrotu
returns policy
Ksodemmxki99
221150 Jkxsid
Chiny
 
 
Jak dla mnie te wszystkie dane nie wóżą idealnej i bezproblemowej transakcji oraz obsługi potransakcyjnej

 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@ewka_1612 dostawa z Chin za 20-25 dni, 2 osoby kupiły, sprzedawca na allegro mniej niż miesiąc, nie ma żadnych ocen. Ci co kupili tą hulajnogę jeszcze czekają na dostawę i raczej mała szansa, że się doczekają.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy Allegro weryfikuje dane takich sprzedawców? Przecież oni tam w każdej rubryce dodali jakieś fikcyjne adresy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nazwy są w Chinach egzotyczne, ale no nie z cyframi w środku. 😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewka_1612 wskazana oferta została usunięta. Kwestię adresu do zwrotu przekazałam do odpowiedniego zespołu. Wrócę z informacjami, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów